ABB’DEN “TÜRK DÜNYASINDA HUKUK, DİPLOMASİ VE ŞEHİRCİLİK” KONFERANSI

ABB’DEN “TÜRK DÜNYASINDA HUKUK, DİPLOMASİ VE ŞEHİRCİLİK” KONFERANSI

AKK Gençlik Parkı Kabul Salonu’nda gerçekleşen konferansta, alanında uzman akademisyenler konuyla ilgili görüşlerini paylaştı.

 

Ankara Kent Konseyi (AKK) Gençlik Parkı Kabul Salonu’nda ABB Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Serkan Yorgancılar’ın moderatörlüğünde“Türk Dünyasında Hukuk, Diplomasi ve Şehircilik”isimli konferans gerçekleşti.

Çok sayıda üniversiteli gencin de katıldığı konferans kapsamında Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İzzet Özgenç, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Akif Okur ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yunus Koç konuşmalarını gerçekleştirdi.

 

YORGANCILAR: “BU PROGRAMLARA DEVAM EDECEĞİZ”

Konferansın moderatörlüğünü yapan Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Serkan Yorgancılar programla ilgili şu bilgileri verdi:

“Bugün‘Türk Dünyasında Hukuk, Diplomasi ve Şehircilik’ konusunu tartışacağız. Ülkemizin çeşitli yerlerinden 3 akademisyen hocamız katılım sağladılar. Aile Yaşam Merkezleri ve üniversiteli gençlerle Türk dünyasını tartışacağız. Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak bundan sonra bu tarz bilimsel aktivitelere de ağırlık vereceğiz. Gündemin önemi ile ilgili akademisyenleri davet ederek üniversite öğrencilerinin katılımıyla da bu programlara devam edeceğiz.”

Konferans, soru ve cevapların alınmasının ardından düzenlenen plaket takdimi ile sona erdi.

jf0nhczyatc8qh46smjo5pkr.jpg

jncdapmrmulhfk13nsbqt58i.jpg

kue4eljma5r3wypttor1pv0x.jpg

cmd1tg2ecgIqhaflvnkb6jot.jpg

ntjqrbaw7mkyyc3qpzru0hla.jpg

dgvnmfln2xzcup6k9tweuo7c.jpg

jrl3p1dldhsi7xke60g4voth.jpg

sz3c8tybwujkvdqn1ghek5zf.jpg

dqhza2z48b0uuso6ndcijvay.jpg

gx73wbub8s4aszvm1hqkcfrt.jpg

nc30ggeu4toxIshkbbpfmd7r.jpg

dw6lxkkuspe3mwizjqpyrgab.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.