ABB EKİPLERİNDEN HAVUZ BAKIM VE TEMİZLİĞİ

ABB EKİPLERİNDEN HAVUZ BAKIM VE TEMİZLİĞİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi; cadde, bulvar ve rekreasyon alanları ile parklarda yer alan havuzlarda yoğun bir temizlik, bakım ve onarım çalışması gerçekleştiriyor.

ANFA Genel Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarında vatandaşların yoğun olarak ziyaret ettiği parklar ve ana arter, cadde, sokak gibi yerlerde bulunan havuzlarda detaylı bir temizlik çalışması başlattı.

TÜM TAMİRAT VE BAKIMLARI YAPILIYOR

Havuzların sularını değiştirerek temizleyen havuz amirliğine bağlı 50, peyzajda görevli 25 personel olmak üzere 75 kişilik ekip, Başkentin birçok noktasında bulunan havuzlardaki aksaklıkları tespit ederek onarımları için de yoğun bir mesai harcıyor.

Toplamda 756 havuz belirli periyotlarla temizlenip bakımdan geçirilirken ana arterler ve bulvarlar üzerinde bulunan havuzlarda bu işlemler, trafiği engellemeyecek şekilde programlanarak gerçekleştiriliyor.

Yüzeysel temizlikten su seviye kontrolüne, motor temizliğinden filtre bakımına, elektrik tesisatından mekanik altyapı ve yenileme çalışmalarına kadar ekipler, havuzların tüm tamirat ve bakımlarını detaylı bir şekilde titizlikle gerçekleştiriliyor.

nbqv9lceoo5yvwurda12ffm0.jpg

fhycflyxvdrsn6qpmwjgdlte.jpg

kygto4zmthsukrleehp2jud7.jpg

Ikav8zr9scqherpyl4njupb5.jpg

wdvzosr0zleap6xdeuuhfq3n.jpg

vafwhsrpcu2rse4mlkwtInjc.jpg

x0ybppvoqtafrl43zj8wj2or.jpg

eoIubuogcjcaa5qfhwxbgiry.jpg

pel2mnvaqztvd9gws0lqcncf.jpg

6bl0gvrfywpttwoacqesibng.jpg

eakhdrIcfc9vgt7nznzprqof.jpg

a1ithlIpnyooqtrcfdwmk8ks.jpg

2iojo0a8jwr4vdefm5krax71.jpg

5nxztwpd8b4sjaw7oxejzehy.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.