ABB SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN ‘MİZUNO ANKARA MEŞALE KOŞUSU’NA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

ABB SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN ‘MİZUNO ANKARA MEŞALE KOŞUSU’NA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Ankara Büyükşehir Belediyesi bir yandan spora verdiği desteği sürdürürken bir yandan da sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlamaya devam ediyor.

ABB bu anlayış doğrultusunda vatandaşları sağlıklı yaşama ve spor yapmaya teşvik etmek amacıyla Mogan Gölü’nde bu yıl ilki düzenlenen“Mizuno Ankara Meşale Koşusu”na ev sahipliği yaptı.

ADIMLAR BU KEZ SAĞLIKLI YAŞAM VE SPORCULARA DESTEK İÇİN ATILDI

ABB Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı; Gölbaşı Belediyesi, TED Ankara Koleji ve Mizuno iş birliği ile gerçekleştirilen koşu büyükler ve çocuklar olmak üzere iki kategoride yapıldı.

ABB Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa Artunç’un da sporcularla yakından ilgilendiği koşuda dereceye girenlere plaketlerini Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı Şube Müdürleri Abdulkadir Yaşar ve Burak Özgül verdi. Koşuda elde edilen tüm gelir ise Türk Eğitim Derneğinin sporcu bursuna aktarıldı.

YARIŞA KATILAN SPORCULARDAN ABB’YE TEŞEKKÜR

Yarışa katılan sporcular, sağlıklı yaşam hedefiyle ilk kez yapılan koşuya sağladığı katkılardan dolayı Ankara Büyükşehir Belediyesine şu sözlerle teşekkür etti:

-Zafer Ayyıldız:“Bu 8’inci koşum. Çok güzel bir yarış oldu. Parkur da çok güzeldi. Teşekkür ediyorum.”

-Bülent Aktaş:“Belki de bu 25’inci koşum. Bugün de 10 kilometre kategorisinde koştum. Ankara Büyükşehir Belediyesi katıldığımız bütün koşulara sponsorluk desteği veriyor. Bizim için çok güzel etkinlikler oluyor, teşekkür ederiz.”

-Özgür Aras:“Yaklaşık 10 yıldır bu sporu yapıyorum. Bu tarz etkinlikler bizi spora teşvik ediyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a sonsuz teşekkür ediyorum, bu imkânları bizlere sunduğu için.”

-Serpil Yanbastı: “Burası gerçekten çok güzel. TED Koleji’ne ve Mansur Yavaş Başkanımıza çok çok teşekkür ediyorum.”

-Bahar Şener Pedgley:“Böyle bir yarış ilk kez düzenleniyor. Müthiş bir organizasyon. Çok fazla yarışa katıldım ancak ilk kez düzenlenen bir yarış olmasına rağmen mükemmel organize edilmiş. TED Koleji’ne ve Ankara Büyükşehir Belediyesine çok teşekkür ederiz.”

-Banu Özata Demir: “Organizasyon çok güzel, düzenleyenlere teşekkür ederim.”

-Muhammed Kotanoğlu:“Milli güreşçi ve beden eğitimi öğretmeniyim. Böyle bir organizasyonun yapılabileceğini gösteren Ankara Büyükşehir Belediyesine çok teşekkür ederim.”

t64fs329njx5Icrklcfqdymo.jpg

3kwzeosjlrnsvgt2uwyt1hdg.jpg

twinxya8werzod6l0gcsebqu.jpg

aovnmt4bohayicblgwdrfq5r.jpg

7wf86sjejqibuul3b5kzn920.jpg

aj15pxy6blderubvwmtn7mfz.jpg

bwgt5s6znpcrxwfcpab3jmIf.jpg

awghy5ljc8cpneobdf14gew6.jpg

eq3xnswm1gbc98forr74aake.jpg

csw4zmIkmwgr73vcxatfjhl9.jpg

z5829hgksbrwdmxtv6qorwde.jpg

w1gt7gk6ljd83dyuw4zri9kq.jpg

aop3vd0hhfklI2cfunxmv14s.jpg

lsk1jen97swi6h0amy428umq.jpg

rshowlm8ks7duj2e519y0q43.jpg

q9zykde7ruejlwxnljhxmo42.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.