AÇEM’li miniklerden Anneler Günü sürprizi

AÇEM’li miniklerden Anneler Günü sürprizi

Tuzla Belediyesi Yayla Anne Çocuk Merkezi’nde açık havada düzenlenen program, miniklerin annelerine şiir okuması ile başladı. Ardından, çocukların annelerine özel hazırladıkları dans gösterisi ile etkinlik devam etti. Masaların üzerinde bulunan kâğıt ve boyalar kullanılarak yapılan el işi etkinliğinde ise minikler annelerine özel resimler çizdi. Başkan Eren Ali Bingöl de eşi Ayşegül Kılınç Bingöl ile etkinliğine dahil oldu. Miniklerin, anneleri ile dans etmesiyle son bulan programda, Anneler Günü’ne özel pasta da kesildi.

“AÇEM’LER BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ”

Anne Çocuk Eğitim Merkezi, çok kıymetli bir kurum olduğunu belirten Tuzla Belediye Başkanı Eren Ali Bingöl, “Bizim özellikle onu geliştiriyor olmamız lazım. Anneler Günü’ne yaklaştığımız bugünlerde böyle bir etkinlikte buluşmak çok iyi hissettirdi. Tuzla’daki tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum. Çocuklar eğitim alırken annelerin de sosyalleştiği bir kuruluş olan AÇEM’ler bizim için çok kıymetli. Biz şimdi buna bir de kreşleri ekleyeceğiz. Bu sayede çocuklar eğitim alırken anne çalışacak veya sosyalleşme imkânı bulacak” şeklinde konuştu.

“MERHAMETİNDE ANNELİĞİ HİSSEDEN TÜM KADINLARIN ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLUYORUM” 

Ayşegül Kılınç Bingöl ise “Çok güzel geçti, bizim için de güzel bir mola oldu. Sadece doğuran değil, vicdanında, merhametinde anneliği hisseden tüm kadınların Anneler Günü’nü kutluyorum. Sağlıklı ve mutlu çocukları ancak sağlıklı ve mutlu kadınlar ile babalar yetiştirebilir. O yüzden toplumda annelere verilen değerin arttığı günleri birlikte görmeyi diliyorum” diye konuştu.

“BURASI BİZİM SOSYALLEŞMEMİZ AÇISINDAN DA ÇOK ÖNEMLİ VE ANLAMLI”

 AÇEM öğrencisi olan Necla Kara ise “Bugün çok güzel geçti, emeği olan herkese ve aramıza katılan Başkanımız Eren Ali Bingöl’e çok teşekkür ederim. Burası bizim sosyalleşmemiz açısından da çok önemli ve anlamlı. Belediye başkanımızın katkılarıyla daha iyi olacağını düşünüyorum ve ona inanıyorum” dedi.
bbjjrdazh8370lk5fyocwn9r.jpg

bzl8yIx9dvojxrrfa4cwwhf7.jpg

sp53rcnkrqlwmbt1oa4Ilyqs.jpg

g8bjuadm2vgsw4fih1kwyyzo.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.