ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NDE 12. GÜN

ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NDE 12. GÜN

ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NDE 12. GÜN CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşü’n..

ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NDE 12. GÜN 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşü’nün 12. gününde yaptığı basın açıklaması ardından D-100 Karayolu’nda Bolu Dağı’na doğru yürüyüşe başladı.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na, bir kısmı kamp alanında çadırlarda, bir kısmı karavanlarda ve araçlarda, bir kısmı da sabah otobüslerle gelen vatandaşlar eşlik etti.

Bir süre elinde ’Adalet’ yazılı dövizle, yanında bir grup engelli ile birlikte yürüyen Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na kızı Aslı Nadir, oğlu Kerem Kılıçdaroğlu ile onun nişanlısı Mine Alşan da eşlik etti.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Dağkent’ten çıkarken İstanbul’a 232, Düzce’ye 38 kilometre mesafe kaldığını gösteren tabelayı geride bıraktı.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na yol üzerinde bazı vatandaşlar ellerinde ’Adalet’ yazılı dövizler ve Türk bayraklarıyla destek verdi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, yol kenarında kendisini bekleyen bir grup köylü kadın ile sohbet ederek bayramlarını kutladı, yaşlı bir kadının elini öptü, kendisini destekleyen bir grup çocukla da birlikte yürüdü.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve yürüyüş korteji  12’nci günün ilk etabında Abant Kavşağı’na kadar 5.5 kilometre yürüyerek burada mola verdi.
Kaynak: chp.org.tr

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.