ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NDE 9. GÜN TAMAMLANDI

ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NDE 9. GÜN TAMAMLANDI

ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NDE 9. GÜN TAMAMLANDI Yeniçağa ilçesi sınırlarındaki Şahnalar Köy&uum..

ADALET YÜRÜYÜŞÜ’NDE 9. GÜN TAMAMLANDI 

Yeniçağa ilçesi sınırlarındaki Şahnalar Köyü Yaşar Çelik Şair Dertli Kültür Parkı’ndan sabah saatlerinde yürümeye başlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Adalet Kortejini Yeniçağa ilçesi girişinde, Mudanya Belediyesi bandosu ‘Onuncu Yıl’ marşı ile karşıladı.

Kılıçdaroğlu’na bugünkü yürüyüşü sırasında partisinin bazı milletvekilleri ve partililerin yanı sıra eşi Selvi ve oğlu Kerem Kılıçdaroğlu, oğlunun nişanlısı Mine Alşan, gazeteci-yazar Uğur Dündar, halk müziği sanatçıları Erdal Erzincan ve Tolga Sağ ve bazı Türk Tabipleri Birliği (TTB) Merkez Konseyi Başkanı Mehmet Raşit Tükel’in de arasında bulunduğu bazı TTB üyeleri de eşlik etti.

Yola çıkmasından itibaren iki kere mola veren Genel Başkan Kılıçdaroğlu, yürüyüş sırasında değişik dillerde "adalet" yazılı tişörtler giymiş bir grupla bir süre yan yana yürüdü.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu, yürüyüşün bugünkü etabında 21 kilometre yürüdü. Kılıçdaroğlu, Bolu Gerede yolu üzerinde bulunan Köroğlu Tesisleri yanındaki alanda konaklayacak.
Kaynak: chp.org.tr

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.