AĞVA’DA FESTİVAL ZAMANI

AĞVA’DA FESTİVAL ZAMANI

Şile’de Festivaller bir başladı pir başladı. Önce 31. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali, Şile Kitap Festivali derken, şimdi de Ağva Festivali, Ağvalılarla buluşacak. Geçen yıl da Ağvalıların büyük ilgi ve beğenisini kazanan Festival, Ağusto

            Şile’de Festivaller bir başladı pir başladı. Önce 31. Uluslararası Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali, Şile Kitap Festivali derken, şimdi de Ağva Festivali, Ağvalılarla buluşacak. Geçen yıl da Ağvalıların büyük ilgi ve beğenisini kazanan Festival, Ağustos ayında start alacak.

            18-24-25 ve 29 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek Ağva Festivali’nin açılışı, 18 Ağustos’ta Cem Belevi konseriyle yapılacak. Ağva Festivali 24 Ağustos’ta Özgür Gargılı Feat Mert Topçuoğlu ve 25 Ağustos’ta Buray konseriyle devam ederken Festivalin kapanış konseri 29 Ağustos’ta Ergün Şenlendirici ve Volkan Şenlendirici’den gelecek.

    Ağva Festivali ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu; ‘geçen yıl olduğu gibi bu yılda Ağva’da bir Festival etkinliği yaparak, hem Ağvalı hemşehrilerimizin istek ve beklentilerine yanıt vereceğiz hem de Ağvamızın turizmine katkımız olacak. Ağustos ayına yayılan Ağva Festivalimizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum’ dedi. 

            


Kaynak: istanbulses/ Şile

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.