Ahmet Balcı, "  71. Mobilyacılar Komitesine sizler için adayız"

Ahmet Balcı, " 71. Mobilyacılar Komitesine sizler için adayız"

Ekip arkadaşları ile birlikte, 71. Mobilyacılar Komitesine aday olduğunu açıklayan İstanbul Karadenizliler dernek başkanı Ahmet Balcı, meslektaşlarını oy kullanmaya davet etti

İŞTE O AÇIKLAMA

Saygıdeğer meslektaşlarımız, Her zamanki gibi seçimden seçime aranmak sizleri kızdırıyordur ve bu tepkinizde de haklısınız. Bugüne kadar bağlı bulunduğumuz komite tarafından yapılmayan bir şekilde sizlere ulaşmaya çalışıyoruz. Amacımız geçmişi kötülemek değil geleceği değiştirmektir.

 71. Mobilyacılar Komitesi adayları olarak çıktığımız bu yolda siz değerli meslektaşlarımızdan destek istiyoruz.

Sektörümüzün birikmiş birçok  sorununu sabırlı bir şekilde sizlerle belirli periyotlarda istişare ederek öncelik sırasına göre çözümleme gayretinde olmak için bir yola çıktık.  Bu yolda son derece şeffaf bir şekilde sektörümüzün geleceğine yön vermek ve atılan her adımdan sektör temsilcilerini haberdar ederek yönetmek yerine, yönetişim ( birlikte yönetme) yapısını oluşturmak için sizlerin destek ve takdirlerine talibiz.

Bu düşünce ile 9 Nisan 2018 pazartesi günü gerçekleşecek İTO seçimlerinin  sektörümüze ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyor, sektörümüzün geleceği için tüm meslektaşlarımızı oy kullanmaya davet ediyoruz. İşlerinizde huzurlu, bereketli ve bol kazançlı günler diliyoruz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.