Ahmet Balcı: ‘Sektörümüzün geleceği için" Adayız

Ahmet Balcı: ‘Sektörümüzün geleceği için" Adayız

İstanbul Karadenizliler Dernek Başkanı Ahmet Balcı, 71 Nolu Mobilyacılar Komitesine, ekip arkadaşları ile birlikte aday olduğunu açıkladı.

Kâğıthane’de sosyal faaliyetleri ile öne çıkan ve çok sayıda önemli projelere imza atan İstanbul Karadenizliler Dernek Başkanı Ahmet Balcı, 71 No’lu Mobilyacılar Komitesi meclis üyeliğine  ekip arkadaşları ile birlikte aday olduğunu açıkladı.

Sektörümüzün geleceği için’ adayız sloganıyla 71 No’lu Mobilyacılar Komitesi meclis üyesi adayı olduğunu açıklayan Ahmet Balcı basın açıklaması yaptı

İşte o açıklama:

9 Nisan 2018’de yapılacak olan İstanbul Ticaret Odası (İTO) seçimlerinde,  İstanbul iş dünyasının gelecek vizyonu için bir mihenk taşıdır işte ben, İstanbul Ticaret Odası'nı bu yeni döneme hazırlamak için, vizyon değişimi adına, seçimlerde aday olmaya ve bu yolda ekip ruhuyla  yürümeye karar verdim.71 Nolu Mobilyacılar Komitesine adayım. Mesleğimizin gelecekte daha iyi noktalara taşınması siz değerli meslektaşlarımızın vereceği destek ve sağlayacağınız katkılar ile mesleğimizin daha iyi noktalara taşıma gayreti içindeyiz. Ben, seçim öncesinde taahhüt vermekten kaçınıyorum. Taahhüt ettiğim tek şey; dürüst ve şeffaf bir yönetim olacağımızdır. Bugüne kadar hiç kimseyle ticari bir sıkıntı yaşamadan yıllardır tertemiz ticaret yaptım. Zaten buna güvenerek yola çıktık. İşimizdeki başarıyı odamıza taşımak için aday oldum her kitle ile barışığım. Bu seçimi kazanırım veya kaybederim hiç kimse ile iletişimim bozulmaz, kimseye kırılmam. Tek derdim hizmet etmek, şeffaf bir şekilde sektörümüzün geleceğine yön vermek istiyorum. Bu düşünce ile 9 Nisan 2018 Pazartesi günü gerçekleşecek İTO seçimlerinin sektörümüze ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyor, sektörümüzün geleceği için tüm meslektaşlarımızı oy kullanmaya ve bizlere destek vermeye davet ediyorum. İşlerinizde huzurlu, bereketli ve bol kazançlı günler diliyorum”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum