AK PARTİ KAĞITHANE İLÇE BAŞKANLIĞINA ÖZTEKİN SEÇİLDİ

AK PARTİ KAĞITHANE İLÇE BAŞKANLIĞINA ÖZTEKİN SEÇİLDİ

AK Parti Kağıthane 6. Olağan İlçe Kongresi’nde, ilçe başkanlığına Mevlüt Öztekin seçildi.

Yahya Kemal Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen kongreye, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Faruk Gökkuş ve milletvekilleri ile bazı ilçe belediye başkanları katıldı.

Kongrede konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak, Kağıthane'de bir değişimden ziyade bir sinerjinin olduğu bir kongre yapıldığını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın her alanda büyük ve güçlü Türkiye hayali ve ideali koyduğunu dile getiren Albayrak, "Her alanda Türkiye'yi bir noktaya taşıyacağız. Hedef çok yukarıda, çok yüksek, çok büyük ve ileri bir noktada’’ dedi.

Türkiye'nin çok daha güçlü olmaya devam edeceğini vurgulayan Albayrak, teşkilat kongreleriyle yeni ve güçlü bir dirilişin başladığını söyledi.

‘’Kağıthane’de destan yazacağız’’

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Kaya da AK Parti'nin iktidara geldiği günden bu yana "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın" düşüncesiyle çalıştığını vurguladı.

Bakan Kaya, AK Parti'nin bu ülkede el uzatılmadık hiçbir mazlum, hiçbir mahzun insan bırakmadığını ifade ederek, şöyle konuştu:

‘’Nerede bir yetim, öksüz, yoksul, engelli varsa el uzattık. Yaptığımız sosyal projelerle birlikte tüm mazlumlara sahip çıktık. Bugün Türkiye 500 bin engelli yakınına evde bakım desteği veriyor. Bütün bu hizmetleri yaparken AK Partili teşkilat mensupları da bu yapılanları kapı kapı dolaşarak anlatacak. Çok daha fazla çalışarak 2019 seçimlerinde yeniden tarih yazacağız. Kağıthane'de bir destan yazacaksınız, İstanbul'da bir destan yazacağız, Türkiye'de inşallah çok yüksek bir oy oranıyla Cumhurbaşkanımızı yeni sistemde başkan yapacağız.’’


Kaynak: Kağıthane Belediyesi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.