AKŞENER' "PEŞİMİZDEN GELMEYE DEVAM EDİN"

AKŞENER' "PEŞİMİZDEN GELMEYE DEVAM EDİN"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Paris Antlaşması'nı Meclis onayına sunacağını açıklaması üzerine,

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Paris Antlaşması'nı Meclis onayına sunacağını açıklaması üzerine, kendisinin ve Erdoğan'ın daha önce yaptığıçağrının görüntülerini anımsatarak, “Peşimizden gelmeye devam edin, mümkün” mesajı verdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Paris Antlaşması'nın Meclis'e getirileceğini açıklamasının ardından, sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Akşener'in ve Erdoğan'ın daha önceki ekonomi ile ilgili destek açıklamalarını içeren video “Peşimizden gelmeye devam edin, mümkün” mesajıyla sona eriyor. Akşener’in, hükümetin aldığı kararlara yön verdiğini savunduğu twitter mesajışöyle:

"Sayın Recep Tayyip Erdoğan; Görüyorum ki her zaman olduğu gibi Paris Antlaşması'yla ilgili de yine dediğime gelmişsin. Hadi yine iyisin…  Hazır başlamışken esnafın vergisi, EYT’linin çilesi, polisin 3600 ek göstergesi hakkında söylediklerimizi de bir an önce uygulamanı bekliyorum."

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.