ALİ ŞEN: ALİ KOÇ'TAN BU SENE TAKIMI ŞAMPİYON YAPMASINI BEKLİYORUZ

ALİ ŞEN: ALİ KOÇ'TAN BU SENE TAKIMI ŞAMPİYON YAPMASINI BEKLİYORUZ

"Fenerbahçe'de tribünde olan, evinde oturan "pardon" demeden şampiyonluk bekliyor"

"Fenerbahçe'de tribünde olan, evinde oturan "pardon" demeden şampiyonluk bekliyor"

"Galatasaray bu sene ligi 5'inci bitirse "eh olabilir" diyebilir"

"Ersun Yanal'ı severim"

"Geçen sene çok kötüydük, Bu sene "çok'u biraz azalttık ama gene kötü futbol takımı"

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, "Şampiyonluk beklentisi bu yıl daha fazla, çünkü bu 7'nci yıl, 6 yıl şampiyon olamadık. Fenerbahçe'de tribünde olan, evinde oturan mutlaka ama mutlaka "pardon" demeden bu yıl şampiyonluğu bekliyor" dedi.

özel açıklamalarda bulundu.

"GALATASARAY BU SENE LİGİ 5'İNCİ BİTİRSE "EH OLABİLİR" DİYEBİLİR"

Bu yıl Fenerbahçe'de herkesin şampiyonluğu beklediğini vurgulayan Şen, "Şampiyonluk beklentisi her yıldan daha fazla çünkü bu 7'nci yıl, 6 yıl şampiyon olamadık. Fenerbahçe'de tribünde olan, evinde oturan mutlaka ama mutlaka "pardon" demeden bu yıl şampiyonluğu bekliyor. Galatasaray geçen sene duble yaptı. Bu sene ligi 5'inci de bitirse "eh olabilir" diyebiliriz çünkü geçen sene başarıları var. Bizim artık "ee" demeye, başkanın da yönetimin de antrenörün de pek hakkı yok" diye konuştu.

"ERSUN YANAL'I SEVERİM"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal hakkında da görüşlerini paylaşan Ali Şen, "Fenerbahçe'de iyi bir kadro ve oyuncular var. Bu oyuncuları iyi bir takım haline getirecek olan da antrenör. Ersun Yanal'ı severim. Kendisini ilk başladığı Manisa'dan bu yana takip ederim ama bu takımdan, bu futbolculardan iyi bir kadro kurması lazım. Kurmasını bekliyoruz. Bunun pardonu yok" ifadelerini kullandı.

"ALİ KOÇ'UN ZEKASINI YAKINDAN TANIYAN BİRİ OLARAK..."

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un en büyük destekçilerinden biri olduğunu sözlerine ekleyen Ali Şen, "Ali Koç'u çok iyi değerlendiriyoruz. En büyük destekçilerinden biri benim. Ali Koç'un gelmesi mali durum olarak iyi oldu. Ancak ve ancak tekrar söylüyorum, geçen sene çok kötü. Bu sene ise "çok'u biraz kaldırdık ama yine de takım kötü. Ali Koç'un zekasını yakından tanıyan biri olarak bu sene takımın şampiyon olmasını, takımı şampiyon yapmasını bekliyoruz" şeklinde konuştu.

(FOTOĞRAFLI)

Kaynak: DHA

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.