Altın Portakal Sinema Tırı’nın turu sürüyor

Altın Portakal Sinema Tırı’nın turu sürüyor

 


Bu yıl 1-8 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek 59. Antalya Altın Portakal Film Festivali öncesinde yola çıkan Altın Portakal Sinema Tırı, ilçe ilçe geziyor. Sinema Tırı son olarak Döşemealtı, Elmalı ve Korkuteli de sinemaseverlerle buluştu.

Döşemealtı'nda Film Keyfi

Altın Portakal Tırı Aslan Hürkuş Kayıp Elmas filmi ile Aykut Enişte 2 filmini her yaştan sinemasever ile buluşturmaya devam ediyor. Döşemealtı Kent Meydanı’nda Aykut Enişte 2 filminin gösterimini gerçekleştiren sinema tırı, Aslan Hürkuş Kayıp Elmas filmini ise çocuklar ile buluşturdu. Çocuklar filmi büyük bir keyifle izledi.

Elmalı ve Korkuteli

Altın Portakal Gezen Sinema Tırı Elmalı ilçesinde de Cumhuriyet Meydanı’nda Aslan Hürkuş Kayıp Elmas filmini çocuklar ile buluşurdu. Filme başta çocuklar olmak üzere Elmalı halkı büyük ilgi gösterdi. Türkiye'de 1 milyonun üzerinde gişe yapan animasyon türündeki Aslan Hürkuş Kayıp Elmas filmi Elmalı’da serin ve açık havada keyifli anlar yaşattı. Sinema Tırı Korkuteli İlçesi’nde de Şehitler Anıtı Önünde Aykut Enişte 2 Filminin gösterimini gerçekleştirdi.  

Altın Portakal Sinema Tırı 8 Ekim’e kadar farklı ilçelerde Antalyalı sinemaseverlerle buluşmayı sürdürecek.

b0qohgmzanneykghxp3vpyfc.jpg

j8tqv1bkgdriaouge2j5f3el.jpg

4lpcufdxqz6x9egszouyybmw.jpg

wbnneIhqq7bggtuzmwpyjhfj.jpg

Iqxg8h3bu4wwo9dxdnqet17r.jpg

rwxflmjtvqjcuvu5thdhn82s.jpg

gdz1npwp4enbaezthucvmhis.jpg

cInl5lkkfbm6oecarj9oph02.jpg

0jzczve24Ir9o5gm6ywupqc1.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.