ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EV SAHİPLİĞİNDE ‘SPOR FESTİVALİ’

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EV SAHİPLİĞİNDE ‘SPOR FESTİVALİ’

Ankara Büyükşehir Belediyesi sağlıklı nesiller hedefiyle Başkentlileri spora teşvik etmeye ve spor faaliyetlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BelPa AŞ ve Decathlon iş birliğiyle Gazi Park’taSpor Festivalidüzenlendi.

    

FARKLI SPOR DALLARINI DENEYİMLEME İMKÂNI BULDULAR

Ankara’da ikincisi düzenlenen ve Türkiye genelinde spor tutkusunun yayılmasının amaçlandığıSpor Festivali’nde Başkentliler farklı spor dallarını deneme fırsatı bulurken eğlenceli bir gün geçirdi.

Festivale gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirten BelPa AŞ Genel Müdürü Çağrı Durak,“İkincisi düzenlenen festivale bu sene de yoğun bir katılım var. Burada amacımız Ankara’da yaşayan vatandaşlarımıza sporun faydalarını anlatmak ve sporun sağlıklı olan taraflarını göstermek. Burada 15 farklı spor branşında eğitimler veriliyor. Gazi Park’ta güzel bir gün”dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ile beraber festivali düzenlemekten büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Decathlon Türkiye Etkinlik ve İş Birliği Koordinatörü Esat Şeker ise“Geçen sene ilkini gerçekleştirdiğimiz festivalin bu sene ikincisini gerçekleştiriyoruz. Gazi Park’ta harika bir organizasyon düzenleniyor. Çeşitli yarışmalar yapıyoruz. Ücretsiz deneyim alanlarımız var. Bu sene de katılım çok yüksek.Desteklerinden dolayı Ankara Büyükşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz”diye konuştu.

Spor festivaline katılarak keyifli bir hafta sonu geçiren Başkentliler deAnkara Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

8jrz6fosrkus7oewt4nt9lec.jpg

pray0u8qh17otvsbjwz5czfq.jpg

gmtIlat3k4jwbgvdbzcpy8hy.jpg

hfkumyjtq81lcgwzfd3r7por.jpg

jjI8yruhk1u0mcw6pf4ent2g.jpg

hbzvnsyeInrl5patautfe91j.jpg

dtn0wbnrykg7I8cuafel9lfd.jpg

qbtucj2arritfnslyvxjwxgd.jpg

0Isrqvldfwehqcnpvrb4pcox.jpg

auayvrttnqwp3cfjepzvz87j.jpg

of4cga9vsvI0uu76rfsmnlqt.jpg

loxjatbsowdrqjtu3pqcvghd.jpg

zn6wmxycldcofoqberuv4hgp.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.