ANKARA BÜYÜKŞEHİRİN “KPSS GENEL TEKRAR KAMPI”NA ÖĞRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ

ANKARA BÜYÜKŞEHİRİN “KPSS GENEL TEKRAR KAMPI”NA ÖĞRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ

Benim Hocam Yayıncılık ile yapılan iş birliği kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen ve 10 gün sürecek olan ücretsiz “KPSS Genel Tekrar Kampı”nın 5’inci gününde öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Sergi Sarayı’nda her gün 09.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilen kampa, Türkiye’nin dört bir tarafından yüzlerce öğrenci katılıyor.

         

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı ile Benim Hocam Yayıncılık arasında yapılan iş birliği kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen“KPSS Genel Tekrar Kampı”öğrencilerin yoğun ilgisiyle devam ediyor.

Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla sosyal yardım alan ailelerin çocuklarının sınav ücretlerini karşılamak, çeşitli hazırlık sınavları düzenlemek gibi çeşitli projelere imza atan Ankara Büyükşehir Belediyesi, şimdi de Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) girecek öğrencileri KPSS Genel Tekrar Kampı programında, alanında uzman ve popüler eğitimcilerle buluşturuyor.

 

3 BİN 500’DEN FAZLA ÖĞRENCİYE KAPILARINI AÇTI

Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Sergi Sarayı’nda her gün 09.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilen kampa, Türkiye’nin dört bir tarafından yüzlerce öğrenci katılıyor. 3 bin 500’den fazla öğrenciye kapılarını açan Büyükşehir Belediyesi, tam gün yoğun bir programla öğrencileri sınava hazırlıyor.

 

ÖĞRENCİLERDEN BÜYÜKŞEHİRE TEŞEKKÜR

Sınava hazırlanan öğrenciler, kamp programı ile ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

-Sultan Elif Çınar:“Eskişehir’den katılıyorum. Sabahtan akşama kadar her gün ayrı dersler anlatılıyor. Dersler çok verimli geçiyor. Evde çalışmak isteseydik bu kadar kısa zamanda çok zorlanırdık. Hem yeni insanlar tanıyoruz hem de tekrarlarımızı yapmış oluyoruz. Büyükşehir Belediyesi bize bu imkânı tanıdığı için çok teşekkür ediyorum.”

-Ebru Kurt:“Kampın başından beri buradayım Mansur Bey’e çok teşekkür ederim. Benim Hocam ekibine de teşekkür ederim. Çok yoğun ve faydalı geçiyor süreç.”

-Melisa Köse:“Çok verimli geçti. Kısacık zamanda tekrar etme şansı buldum. Burada birebir hocalarla çalışmak çok güzel. Büyükşehir bize bu imkânı ikinci kez sunduğu için teşekkür ediyorum.”

-Melek Ezerci:“İlk günden beri kampa gelmeye çalışıyorum. Gayet yararlı oldu. Bu süreçte bize gösterdikleri derslerin KPSS’de bize çok yardımcı olacağını düşünüyorum.”

-Mehmet Ali Kaya:“İlk günden beri katılıyorum. Kitaplarla birlikte süreç çok iyi ilerliyor. Sürecin iyi ilerleyeceğini düşünmüyordum ama süreç güzel ilerleyince verimli geçtiğini fark ettim. Dersleri arkadaşlarla birlikte istediğimiz performansta alıyoruz. Dersleri işliyor sonra sorular çözüyoruz. Çok verimli geçiyor.”

-Kerem Yusuf Hasbek:“Kampta ders işlenmesi ve tekrarlar çok güzel geçiyor. Bana çok lazımdı bu tekrarlar. Genel olarak Matematik ve Tarih derslerinde çıkacak soruları nokta atışla anlatmaları çok avantajlı oldu.”

-Seda Han:“Benim için çok etkili oldu, çok faydası oldu, netlerimin arttığını da görüyorum. Evde tekrar şansım olmuyordu. Çok memnunuz, yeni arkadaşlar edindim çok teşekkür ediyoruz.”

-Eda Han:“Kısa sürede tekrar olanağı sağlıyor bize. Evde olunca pek kolay olmuyor. Hocalarla göz teması kurarak çalıştığımız için çok verimli geçiyor. Arkadaşlıklarımız ilerledi. Sayısalcı arkadaşların bile bize desteği oldu burada.”

-Mehmet Aytuğ Kömek:“Benim için gayet güzel geçiyor. Maddi koşullardan dolayı dershaneye gidemiyorum. En mantıklı çözüm buydu. Dersler verimli geçiyor her şeyi burada öğrenebiliyoruz.”

-Nurcan Canıbek:“Çorum’dan kamp için geldik. Hem canlı dersleri dinlemek hem de daha iyi bilgiler alabilmek için geldik. Süreç çok verimli geçiyor, hocalar çok sempatik ve samimi. Hep birlikte verimli bir kamp süreci yaşıyoruz. Bu konuda mutluyuz.”

-Merve Gizem Avcıasan:“Buraya gelmek için işimden istifa ederek geldim. Bu fırsatı kaçırmak istemedim. Evde çalışmak isteseydim bu kadar konuyu tekrar edemezdim. Eminim denemelerde netlerim artacak. Mansur Başkan’a teşekkür ediyorum bizi çok yetkin hocalarla buluşturdu. Ramazan Yetkin gibi bir hocadan canlı ders dinlemek büyük nimetmiş onu fark ettik. Hedefim 90 puan üzeri.”

-İpek Su Gönenç:“Tereddütlerim vardı katılmadan önce. Bir gün önce dersler nasıl yetişecek diyordum. Katıldığımda gördüm ki bir günde bütün bir dersin tekrarının kendim oturup yapamayacağım hızda tekrar etmiş oldum. Mansur Başkan’a teşekkür ediyorum keşke bu imkân her şehirde olsa herkese bu şans sunulsa. Eminim bizim memnun olduğumuz kadar onlarda memnun olurdu. Şimdiden sınava gireceklere başarılar diliyorum.”

bihklgwqfdsfpj4ncxvre28j.jpg

xxIdcmppwalvow92uhiodf87.jpg

6qsgrxjqthe4zIn9numgusto.jpg

tapxh7zqzmge9b38vlswnrwn.jpg

cgyqshwxtcpz1I9oaf3rjvev.jpg

onrwclzhbwjqg3njkfdI6u1q.jpg

1rygmIxctifvh2rylsxa4tfk.jpg

e4ju0Iyvcyj3qzokxbhvfwwp.jpg

1f7snjm3vkrpg5mv8txyajnb.jpg

7fhw1jretdzx9capmqtjpknd.jpg

952ljq4m7ljkoanewbc1spha.jpg

odh9fdycwvscuragmvtp3x5z.jpg

vfc9a5mqsrxj7p3d2gpxevud.jpg

v9dwk07dfia3e1yc6tfubptp.jpg

9xlf3gswimrvlpjqvqpbedt2.jpg

ew32l0Izsxx5tmcjut4cruhw.jpg

jpbIld0mqt19fakb8ug43czt.jpg

hpIb8pagyynh10or27a4fwmx.jpg

5ofyqpfuwlhk3ma0vdprizot.jpg

bttymgawb1fjvunIiord3o9s.jpg

nk0zhbm4julvlfvc59d63t1k.jpg

69kslvprozdn4cgt3y8w0aiI.jpg

9hsIqpqzu52e1v7mczhi0o6c.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.