‘ANKARA YAZ ŞENLİKLERİ VE KONSERLERİ’ DOLU DOLU

‘ANKARA YAZ ŞENLİKLERİ VE KONSERLERİ’ DOLU DOLU

Ankara, konserler serisinde bu hafta Elmadağ’da Ece Seçkin, Polatlı’da Soner Sarıkabadayı’yı ağırladı.

Ankara Büyükşehir Belediyesinin Başkentlilerin yaz aylarını müzik ve eğlence ile dolu dolu geçirmesi için başlattığı yaz şenlikleri ve konserleri aralıksız devam ediyor.

‘Ankara Yaz Şenlikleri ve Konserleri’nin eylül ayı konserler serisinin açılışını Elmadağ’da Ece Seçkin, Polatlı’da Soner Sarıkabadayı yaptı. Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiği konserlerin gerçekleştiği alanlara çocuklar için de panayır kuruldu.

YAVAŞ’TAN ELMADAĞLILARA GÖRÜNTÜLÜ TELEFON BAĞLANTISI SÜRPRİZİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Elmadağ Belediyesi iş birliğiyle Cumhuriyet Meydanı’nda Ece Seçkin konseri gerçekleştirildi. Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın konser sırasında ABB Başkanı Mansur Yavaş’ı görüntülü arayarak, vatandaşlarla buluşturdu. Yavaş Elmadağlılara seslenerek,“Hem spor salonu hem de belediye binasının açılışı için tekrar Elmadağ’a geleceğim. Hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyor, iyi eğlenceler diliyorum”dedi.

Elmadağ halkının konserler ile yüzünün güldüğünü ve çok eğlendiğini belirten Adem Barış Aşkın ise“Elmadağ’da bu yaz dolu dolu geçiyor. Büyükşehir Belediyemiz ve Elmadağ Belediyesinin katkılarıyla yaz konseri ve sünnet şöleni gerçekleştiriyoruz. Binlerce insan Ece Seçkin konserine katıldı. Herkese iyi eğlenceler diliyoruz”diye konuştu.

SARIKABADAYI VE SEÇKİN SEVENLERİYLE BULUŞTU

Ece Seçkin’in Elmadağ Cumhuriyet Meydanı’nda, Soner Sarıkabadayı’nın ise Polatlı Dede Korkut Mahallesi Konağı önünde gerçekleştirdiği konsere binlerce Ankaralı katıldı.

Ankara’da buheyecanı hissetmekten büyük mutluluk duyduğunusöyleyensevilen sanatçı Ece Seçkin,“Dışarıdaki coşkunun sesi geliyor. Bu akşam Ankaralılar ile buluşmanın tadını çıkaracağız. Özel olarak hazırlandığımız bir konser. Özellikle gençlerin dışarıda çok kalabalık olduğunu biliyorum. Gençlerin sevdiği şarkılardan bir repertuvar hazırladık”derken, sanatçıSoner Sarıkabadayı da duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Aslında çok çok teşekkür etmek gereken bir konu... Çünkü kültürel etkinlikler halkla bizim en çok buluştuğumuz gecelere vesile oluyor. Bütün Ankaralılara geldikleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca ABB Başkanı Mansur Yavaş’a da çok teşekkür ediyorum vesile olduğu için. Harika bir konser olacak.”

BAŞKENTLİLERDEN KONSERLERE YOĞUN İLGİ

‘Ankara Yaz Şenlikleri ve Konserleri’nekatılarak sevdiği sanatçılarla buluşan ve panayır alanında gönüllerince eğlenen vatandaşlar Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederek, şunları söyledi:

-Hatice Kaplan:“Bu organizasyonlarla eğlenme imkânı buluyoruz. Moral oluyor bize. Belediyeye teşekküre deriz.”

-Yağmur Düzel:“Çok eğleniyorum Ece Seçkin’in şarkılarını çok seviyorum. Ailemle geldik. Konserde ailemle eğlenmek çok keyifli.”

-Elif Işık:“Arkadaşlarımla geldim. Atmosfer çok güzel. Harika bir organizasyon olmuş. Gayet mutluyuz. Ece Seçkin’i çocukluğumdan beri dinliyorum. Bizi düşünmeleri ince bir davranış, çok eğleniyoruz.”

-Nehir Demir:“Çok heyecanlıyım. Elmadağ’da ilk kez ünlü isim konser yapacak. Oldukça kalabalık ve herkes eğleniyor.”

-Sümeyye Olgaç:“Şenlikler çok güzel. Panayırda kardeşimi eğlendirdim. Konser de çok eğlenceli geçiyor.”

-Aslıhan Ankaralı“Soner ağabeyi çok seviyorum. Böyle bir konser yapılması bizim için çok güzel oldu. Eğlenmeye geldik ve her şey istediğimiz gibi.”

-Ender Doğan: “Bu konserler Polatlı için çok avantajlı oluyor. Eğlenme ve moral bulma şansımız oluyor.”

-Zeynep Sena Aydın:“Soner Sarıkabadayı’yı çok seviyorum. Şarkılarını yakından dinlemeye geldim. Arkadaşlarımla keyifli bir ortamda zaman geçiriyorum.”

-Hülya Köksal:“Çocuklarımızı konsere ve eğlenmeye getirdik. Ücretsiz olması avantajlı oluyor.”

-Selçuk Sırlıgöç:“Geçen sene de konserler yapılmıştı. Bu yıl da coşkulu bir yaz geçiriyoruz.”

-Hanife Ağdaş:“Tatile gidememiştim, tatil gibi oldu bize. Kızlarımla eğleniyoruz. Büyükşehire teşekkür ediyorum.”

-Buğra Şimşek:“Panayırda tüm oyuncaklara bindim. Arkadaşlarımla eğleniyorum. Konser de çok güzel geçiyor.”

-Mert Kaya Şimşek:“Tüm oyuncaklara bindim. Eğlenceliydi hepsi. Ücretsiz olarak okul öncesinde eğlenme şansım oldu.”

Ankara, 5-6 Eylül tarihlerinde Gençlik Parkı’nda yerel sanatçıların konserlerine ev sahipliği yapacak. 10 Eylül’de sevilen halk müziği sanatçısı Zara Haymana Cimcime Meydanı’nda, yine aynı tarihte Fettah Can Gençlik Parkı’nda sevilen şarkılarını seslendirecek.

ahfi7zhgmcwkdteykvuug8sj.jpg

xtxksnfr6g8etmkzojndedvv.jpg

gh9lxoacn10prqu8dzvulmkc.jpg

kIuqxrih2xapmdod9wmjy8ff.jpg

qvxeq7iIo40ukmrglsegnosr.jpg

csb1h9luehj5mo4kgisxgtlp.jpg

noyx01ha9eub2capmiw4tkcv.jpg

zoecsb8ljr7y3gp6zgrba5vf.jpg

gbj6bauyhhz8apgif0xvumcd.jpg

5kpdf9zlhakqre2vdbcgo6jy.jpg

4f8Ih7npxz9wyodtmk0rr1go.jpg

sxctzyxtIhejduokq9alf3kq.jpg

xwzrpcezam1ac3flfhtgbhd8.jpg

gp5busslgirxztc193telxhm.jpg

2bw0fr5dkcqcjth4qka7ynbn.jpg

ocmn7lakiew6xuqukfepgj5y.jpg

vhjn5l47fpwbIuayxder2qyg.jpg

cynl3fhw5ksxyqzuhrbm2tt8.jpg

k9mdrv26w4tzxi8axnjusybf.jpg

90cptmirlyw67dgbw4v3qIfa.jpg

wsznaicrb2johgv09kqpd6mp.jpg

ddrqusqoyfwwlv8xpohk26ht.jpg

pzrlno8ip6us4mqtcho3adz9.jpg

fj5s0h1zwuynsozum4k9g2te.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.