ARGEM'DEN ÜCRETSİZ KAYNAK DESTEĞİ

ARGEM'DEN ÜCRETSİZ KAYNAK DESTEĞİ

Üniversiteye hazırlanan öğrencilere ARGEM, ücretsiz kaynak desteğinde de bulunuyor. 500 öğrencinin alanlarına yönelik ücretsiz üniversite hazırlık kitapları dağıtıyor

Arnavutköy Belediyesi tarafından ilçe gençliğine hizmet için faaliyete geçirilen Arnavutköy Gençlik ve Eğitim Merkezleri, birçok öğrencinin başarıya ulaştığı bir kurum oldu. Yıların birikimiyle, eğitime yaptığı katkılarla bir marka haline gelen ARGEM, verdiği ücretsiz kurslar ile binlerce öğrencinin eğitim yuvası haline geldi.

Kaynak Destek Devam Edecek

12’nci sınıf ve mezun statüsündeki öğrencilere verilen üniversite hazırlık eğitimlerinde gençler, alanında uzman eğitmenlerle sayısal, sözel ve eşit ağırlık bölümlerinden üniversiteye hazırlanıyor.

Üniversiteye hazırlanan öğrencilere ARGEM, ücretsiz kaynak desteğinde de bulunuyor. 500 öğrencinin alanlarına yönelik ücretsiz üniversite hazırlık kitapları dağıtan ARGEM, eğitim-öğretim yılının 2. yarısında da soru bankası ve konu anlatımlı kitaplar dağıtmaya devam edecek.

ARGEM Koordinatörü İbrahim Doğan: “ ARGEM bünyesinde  üniversiteye hazırlanan 500 öğrencimize 6’ lı kitap setlerini hediye ettik. Kitap setlerinde öğrencilerimizin ihtiyacı olan tüm kaynaklar mevcut. Alanına göre sayısalca, eşit ağırlıkçı ve sözelce öğrencilerimize kitaplar seçtik. Kitaplarımız konu anlatımlı soru bankaları. Öğrencilerimizin ihtiyaç duyabileceği tüm envanterler bu setin içerisinde mevcut. Önümüzdeki dönemde kitaplarımızı güncelleyerek, öğrencilerimize yeniden takviye yapacağız. Öğrencilerimize kitapları verirken, aynı zamanda da kitapların içeriğini de derslerimizde sunuyoruz” diye konuştu.


Kaynak: istanbulajansi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.