ATAŞEHİR YENİ TEMİZLİK ŞANTİYESİNE KAVUŞTU

ATAŞEHİR YENİ TEMİZLİK ŞANTİYESİNE KAVUŞTU

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Ferhatpaşa Mahallesi’nde toplam 7 bin metrekare alan üzerine kurulan Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün yeni şantiyesinin açılışını belediye işçileriyle birlikte gerçekleştirdi. Başkan İlgezdi, şantiyeyi gezerek Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Şimşek’ten yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi’nde hizmet vermeye başlayan şantiyede, Ataşehir Belediyesi’nin kendi araçlarıyla evsel atık toplamaya başladığını ve bu sayede kaynakların daha verimli kullanıldığını söyleyen Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “Yeni temizlik şantiyemiz ilçemize hayırlı olsun. Ataşehirimiz için emeklerini ortaya koyan bütün mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çalışmaya ve üretmeye bütün gücümüzle devam edeceğiz. Her şey Ataşehirli yurttaşlarımız için. Yeni şantiyemizle temizlik çalışmalarımızı daha etkin ve kaliteli yürüteceğiz” dedi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı şantiye; evsel ve hafriyat atığı, yol süpürme, iş makinalarıyla birlikte toplam 50 araç ve 400 personel ile hizmet vermeye başladı. Ayrıca içerisinde atık su geri kazanım tesisi de bulunan şantiyede, günlük 85 ton atık su kimyasal işlemlerden ve ileri arıtma sürecinden geçirilerek sisteme yeniden kazandırılıyor.

 

 

 

 

7f4atI08rxah9u1xyugnwd5e.jpg

frxoyaIleh8zbbcnf4tqkpnu.jpg

4k0fwj3b1x9qej5lpatvmvoh.jpg

jdwixnsg9rnkzl0ao2omm7bx.jpg

svqsv3crdx9xtkj5qjb2Ipe8.jpg

zvuw3x6y9egqfpjsg0clhutf.jpg

meyn7atse0ki2mlqo5fuu8th.jpg

gftahipgsvqlpbx7l8o5evyt.jpg

bwl34oq6ksfhdpyfogenwksm.jpg

xbpeytc2a4wrsuhxftnzvoIb.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.