ATAŞEHİRLİ ÖĞRETMENLER İÇİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KOKTEYLİ DÜZENLENDİ

ATAŞEHİRLİ ÖĞRETMENLER İÇİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KOKTEYLİ DÜZENLENDİ

Ataşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenlere özel bir kokteyl düzenledi. Sanatçı Kubat’ın sevilen şarkı ve türküleriyle renk kattığı gecede Ataşehirli öğretmenler doyasıya eğlendi.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile eşi ve CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, birlikte katıldıkları gecede öğretmenlerin masalarını ziyaret ederek onlarla sohbet ettiler.

Selectum City Otel’de düzenlenen kokteylde kısa bir konuşma yapan Başkan İlgezdi, eğitimin önemini ve öğretmenlerin sorunlarını vurguladı. Eğitime sahip çıkmanın en önemli unsurunun öğretmenlere sahip çıkmak olduğunu belirten Başkan İlgezdi, Ataşehir Belediyesi olarak, eğitimin ve eğitimcilerin yanında olmaya devam edeceklerini belirtti. Tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutlayan Başkan İlgezdi, “Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın elleri kalem tutsun, yarınlara daha umutla bakabilsinler diyerek çok çalışan emek veren tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum. Öğretmenlerimize yılın bir günü değil her gün şükran borçluyuz” dedi.

Sanatçı Kubat’ın seslendirdiği şarkı ve türkülerle eğlenen öğretmenler, kendilerini unutmayan Ataşehir Belediyesi'ne ve Başkan İlgezdi’ye teşekkürlerini ilettiler. Gecenin sonunda Başkan Battal İlgezdi tarafından Kubat’a minyatür Atatürk heykeli hediye edildi.

u9rdga0h8iIkwftvqgzmt3rp.jpg

uvdm5s0cngxhijato6u7e1kx.jpg

npsvkjdwxejhnrfbo9ertq27.jpg

2xhnjk6rjdy1maw5nclzcvvw.jpg

hIhkweo36odgla9a1dk7qr4x.jpg

iacznetohweyhmjspyrgu75s.jpg

jdqnfwlpoc1a4zysd3hkpuvr.jpg

8ktqwzwmscxis5jf6hb1fc20.jpg

vdgtqrboi6aq1kslfg8x3hoI.jpg

8ikm5jecrzhpj9Ixshzqemkg.jpg

uy8e03Iaagwuh2pbdntcfomj.jpg

ozvlhs21b6rgadeh5coxfunq.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.