Avcılar’da Emekli Personele Plaketli Veda

Avcılar’da Emekli Personele Plaketli Veda

Avcılar Belediyesi’nde uzun yıllar çalışarak Avcılar’a büyük hizmetlerde bulunan 23 personel emekliye ayrıldı. Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, düzenlenen törende emekliye ayrılan çalışanlara plaket verdi.
Avcılar Belediyesi’nin çeşitli müdürlüklerinden 23 çalışan, Başkan yardımcıları, birim müdürleri ve Belediye İş 2 No’lu Şube Başkanı Erol Özdemir’in de yer aldığı törende Başkan Hançerli ile bir araya geldi.
Emekliye ayrılan personele, Avcılar Belediyesi’ne ve Avcılar halkına verdikleri hizmetlerden ötürü teşekkür eden Turan Hançerli, ‘ikinci bahar’ olarak adlandırdığı emekliliğin yeni ilgi alanları yaratmak ve yıllardır ertelenen hayalleri gerçekleştirebilmek için güzel bir fırsat olduğunu dile getirdi. Hançerli, “Bu zamana kadar sizler Avcılar için çalıştınız. Artık hizmetlerimizle biz sizin Avcılar’da daha mutlu yaşamanız için çalışacağız. Şu ana kadar vermiş olduğunuz emekler nedeniyle yüzlerce, binlerce kez teşekkür ediyoruz. Avcılar halkı da bu emeklerin değerini bilecektir” dedi. 
Emekliye ayrılan çalışanlar da Turan Hançerli’ye ve Avcılar halkına teşekkür ederek Hançerli’yi verdiği sözleri hep yerine getiren, tutamayacağı sözü vermeyen, çalışma arkadaşlarına değer veren bir başkan olarak hatırlayacaklarını belirttiler.
Törende konuşan Belediye İş 2 No’lu Şube Başkanı Erol Özdemir, Turan Hançerli’nin emekçilere değer veren, çalışma arkadaşlarıyla ilgili konularda hassas ve nezaketli bir Başkan olduğunu belirterek gayretlerinden ötürü teşekkür etti.
Başkan Hançerli, emekliye ayrılan çalışanlara tek tek plaketlerini takdim etti.
 

brk0wgbzoe39yw6yquosgapd.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.