Avcılar Halkı Geleceğini Şekillendirmek İçin Buluşuyor

Avcılar Halkı Geleceğini Şekillendirmek İçin Buluşuyor

Avcılar Belediyesi, 2020-2024 Stratejik Planı'nı Avcılar halkıyla birlikte oluşturmak için 6 Temmuz Cumartesi günü tüm vatandaşların davetli olduğu bir toplantı düzenliyor. Amaç, Avcılar'ı 450 bin Avcılarlı ile birlikte yönetmek.

Avcılar Belediyesi, ilçenin geleceğini Avcılar halkıyla birlikte şekillendiriyor. Belediyenin 2020-2024 Stratejik Planı’nın belirlenmesi için 6 Temmuz Cumartesi günü 10.00-18.00 saatleri arasında Gümüşpala Mahallesi İskece Sokak’ta bulunan Pazar Kafe’de bir toplantı düzenlenecek.

Avcılarlı vatandaşlara çağrı

Başkan Turan Hançerli’nin her fırsatta vurguladığı şeffaf ve katılımcı belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını yürüten Avcılar Belediyesi, ‘Avcılar’ın geleceğini birlikte planlıyoruz’ sloganıyla tüm Avcılarlı vatandaşları düzenlenecek toplantıya katılmaya veilçenin geleceğinde söz sahibi olmaya çağırdı.

İnternet sitesi üzerinden geçtiğimiz ay bir anket başlatarak dezavantajlı gruplar, çocuklar, gençler, kültür, sanat, doğa, imar ve kentleşme, personel hizmet ve performansı gibibirçok konuda vatandaşların görüşlerini alan Avcılar Belediyesi, düzenlenecek toplantıyla da 2020-2024 Stratejik Planı’nı halkın öneri ve düşünceleri doğrultusunda oluşturacak.

‘Avcılar’ı birlikte yöneteceğiz’

Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, katılımcı belediyecilik anlayışıyla çalışmaya devam edeceklerini vurgulayarak “Avcılar’ı çocuklarla, kadınlarla, engellilerle, çalışanlarla, emeklilerle yani toplumun tüm kesimlerinden vatandaşlarımızla birlikte yöneteceğiz” dedi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.