"AYDIN SAHNE" KONSERLERİ, KURBAN BAYRAMINDA DA DEVAM ETTİ

"AYDIN SAHNE" KONSERLERİ, KURBAN BAYRAMINDA DA DEVAM ETTİ

Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi, pandemi sürecinde sahnelerden ve enstrümanlarından uzak kalan müzisyenlere destek olmak amacıyla düzenlediği “Aydın Sahne” konserlerine...

Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi, pandemi sürecinde sahnelerden ve enstrümanlarından uzak kalan müzisyenlere destek olmak amacıyla düzenlediği “Aydın Sahne” konserlerine Kurban Bayramı’nda da devam etti.

“Aydın Sahne” ismini taşıyan konserler, Panion plajı ve Balıkçılar Çarşısı’nda devam etti.  2 ayrı noktada gerçekleştirilen konserlerde tatilciler, sanatçıların seslendirdikleri şarkılarla doyasıya eğlendi. Müziğin ritmine kendini kaptıran tatilciler, dans ederek sanatçıların seslendirdikleri şarkılara eşlik etti.

Sanatçılardan Fatih Güler, Aydın Büyükşehir Belediye BaşkanıÖzlem Çerçioğlu’na ve Kuşadası Belediye BaşkanıÖmer Günel’e teşekkür ederek şöyle konuştu:

“Müzisyenlere yönelik bu destek kampanyası bizim için çok iyi oldu. Gerek biz müzisyenler, gerekse de dinleyicilerimiz için gerçek anlamda bayram oldu. Belediye başkanlarımıza bizlere imkân verdikleri için çok teşekkür ediyoruz." 

 

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.