BAKIRKÖY’DE BİR YILDA 7.315 KİŞİYE FİZİK TEDAVİ

BAKIRKÖY’DE BİR YILDA 7.315 KİŞİYE FİZİK TEDAVİ

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Bakırköy Belediyesi Tıp Merkezi bünyesinde hizmet veren Fizik Tedavi ve ..

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Bakırköy Belediyesi Tıp Merkezi bünyesinde hizmet veren Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon  Polikliniği fizik tedavi ünitelerinde 2017 yılında 7.315 kişiye hizmet verildiğini açıkladı.

Bakırköy Belediyesi Tıp Merkezi’nde bütün işlemlerin ücretsiz olduğu hatırlatarak sözlerine başlayan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu şu açıklamayı yaptı: “1 fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı doktor, 3 fizyoterapist, 1 fizik tedavi teknikeri ve 1 sağlık teknikeriyle hizmet veren Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniğinde 2017 yılında 7.315 hastamıza şifa dağıttık. Zaman zaman benim de ziyaretlerim sırasında gözlemlediğim; yurttaşlarımızın verilen hizmete duyduğu memnuniyettir. Hastalarımıza kaliteli ve nitelikle hizmet veren  tüm sağlık emekçilerimize çok teşekkür ediyorum.”

 

Kaynak: İstanbulses/ Bakırköy

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.