Balbey’de İmzalar Atıldı

Balbey’de İmzalar Atıldı

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya geleneksel mimari örneklerini ve geleneksel sokak dokusunu barındıran, sit alanı ve bu alanı çevreleyen çeper bölgesiyle kentin en değerli noktalarından biri olan Balbey projesinde son aşamaya geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in kurallı ve kimlikli bir kent hedefi kapsamında büyük önem verdiği Balbey Kentsel Yenileme Projesi, hak sahipleri ile ortak akılla şekillendirildi.

İmzalar Noter Huzurunda 

Yürütülen proje kapsamında uygulanacak 1. Etap Proje Alanının mimari avan projeleri Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Haziran ayı olağan meclis toplantısında oy çokluğu ile kabul edilmişti. Büyükşehir Belediye Meclisi’nde projenin kabul edilmesiyle birlikte hızla hareket edilerek, projeyi yürüten Büyükşehir Belediyesi iştirakçi şirketlerinden ANTEPE A.Ş. ile hak sahipleri arasında inşaat sözleşmesi imzalanmasına yönelik ilk imzalar atıldı. Noter huzurunda gerçekleşen imza töreninde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gürbüz ve kat malikleri arasında kat karşılığı inşaat sözleşmesi imzalandı. Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gürbüz, Balbey 1’inci Etap Proje alanı için atılan imzaların hayırlı olmasını diledi. Sözleşmelerin tamamlanmasını takiben proje alanında vakit geçirmeden inşaata başlanacağı bildirildi.

ahuxgqlrn6vtceojlp74vs0z.jpg

d5hregguualovwxmde2t0fm7.jpg

bcrezIbzkvcxmf5a1y09prpt.jpg

rudtif9g6chn03gmmwj2kkab.jpg

vj5pdw4kdy9lxzlntwfq1aaj.jpg

cztyv4zyfp0k2u5elwmagv8g.jpg

dyrrx7gb498lpnjcqfe0hpmq.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.