Başkan Ali Kılıç: Birbirimize sarılınca dertlerimizi unutuyoruz

Başkan Ali Kılıç: Birbirimize sarılınca dertlerimizi unutuyoruz

6 BİN MALTEPELİYE ÇORBA İKRAMI

Maltepe Belediyesi’nin geçtiğimiz dönemlerde, kış aylarına doğru gerçekleştirdiği çorba ikramına kaldığı yerden devam etmeye başladı. Üçüncü haftasını dolduran çalışmada, 6 bin kişiye çorba dağıtıldı. 

Maltepe Belediyesi vatandaşlarını içini ısıtan çorba ikramlarına yeniden başladı. İlki Maltepe Huzurevi önünde kurulan mobil noktada gerçekleştiren dağıtımlara zaman zaman Belediye Başkanı Ali Kılıç da katıldı. Vatandaşları selamlayan ve hal hatır sorarak çorba ikram eden Kılıç’a, Meclis üyeleri ve belediye personelleri de eşlik etti. Çorba dağıtımı esnasında otobüs ve minibüs şoförleri de unutulmadı. Çorbalarını alan vatandaşlar Belediye Başkanı Kılıç ve ekibine teşekkür etti. 
Başkan Kılıç, “Her gün işe, okula giderken bu karanlık sabahları Maltepelilerle birlikte aydınlatıyoruz. Bir bardak çorba ikram ediyor, kısa ama keyifli bir sohbete eşlik ediyor, birbirimize sarılınca tüm dertleri unutuyoruz” dedi. İlk iki haftasında 6 bin kişiye dağıtılan ve ilerleyen günlerde de devam edecek. (02.12.2022)

Tarih : 02.12.2022 Haber Fotoğrafları

1czy3ypb0extzkwwvf9I4nqk.jpg

neorq2hgbcgsjvqfz5zwafls.jpg

8pqcvqn0senih1lIr6gmpmaf.jpg

kk3mwnIp01c6bxr2qdxbez9l.jpg

p1bpzu93oskarh5bt0enIjos.jpg

myintw96sgcc5de8dkomby1q.jpg

ea7Ikscnioa4wjlb5hel6zr2.jpg

t6hus4ogb1k2wdholn30ktqr.jpg

t21oIjscwmks9ijvrgl5agnd.jpg

5ez3idmnlukphm8jtj1ggbdn.jpg

x0ay6d2nvvzjwyzthljnhfkx.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.