Başkan Balcıoğlu, Kale Park Sosyal Tesislerinde Vatandaşlarla Bayramlaştı

Başkan Balcıoğlu, Kale Park Sosyal Tesislerinde Vatandaşlarla Bayramlaştı

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Kurban Bayramı vesilesiyle Kale Park Sosyal Tesislerinde bulunan vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlaştı. Ziyareti sırasında, vatandaşlarla yakından ilgilenen Balcıoğlu, onların bayramlarını kutladı ve iyi dileklerini iletti.

Başkan Balcıoğlu, parkta vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde, “Kale Park Sosyal Tesislerimiz, bayram coşkusunun ve mutluluğunun yaşandığı özel bir yer. Burada vatandaşlarımızla bayramlaşmak, onların mutluluğuna ortak olmak bizim için büyük bir sevinç kaynağı. Bayramlar, birlik ve beraberliğin en güzel şekilde yaşandığı günlerdir. ‘Silivri Birlikte Güzel’ diyerek, halkımızla birlikte daha güzel bir Silivri inşa etmek için çalışmaya devam edeceğiz,” dedi.

Ziyaret sırasında Başkan Balcıoğlu, çocuklarla da yakından ilgilendi. Çocuklara bayram hediyeleri dağıtan Balcıoğlu, çocukların yüzlerindeki sevinci görmenin kendisini çok mutlu ettiğini belirtti. “Çocuklarımızın bayram sevincini paylaşmak, bayramın anlamını ve güzelliğini bir kez daha gözler önüne seriyor,” diye ekledi.
recz8ml6d21va9y5pmk0khxe.jpg

ers8utIwuzmxg0jbc7b4hcft.jpg

rbwpv03Idk19vabgn8dxl4ae.jpg

p2ww6gd4yz5it91qIjdhekrq.jpg

o2tuhr7dpncvhederi8fkkmj.jpg

8I4hvkucjqpcpixg6fx2bqlv.jpg

1foIzyr4uo6dehfakxwkcvqj.jpg

byrscfmy84pajo0qc9z7lugv.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.