Başkan Balcıoğlu, Kurban Bayramı’nın İkinci Gününde Kavaklı Mahallesi’nde Esnaf ve Vatandaşlarla Bayramlaştı

Başkan Balcıoğlu, Kurban Bayramı’nın İkinci Gününde Kavaklı Mahallesi’nde Esnaf ve Vatandaşlarla Bayramlaştı

Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Kavaklı Mahallesi’ni ziyaret ederek mahalle esnafıyla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Balcıoğlu, bayramlaşma sırasında esnafın taleplerini ve sorunlarını dinleyerek, onlara belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyaret sırasında mahalledeki kurban kesim yerlerine de giderek incelemelerde bulundu.

Başkan Balcıoğlu, ziyaretinde esnaf ve vatandaşlarla samimi sohbetler gerçekleştirerek, bayram coşkusunu paylaştı. Balcıoğlu, esnafla olan konuşmasında, “Kurban Bayramı, birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını en güzel şekilde yaşadığımız günlerden biridir. Bugün, Kavaklı Mahallesi’nde esnafımız ve vatandaşlarımızla bayramlaşmak, onların yanında olduğumuzu göstermek benim için büyük bir mutluluk. Hem esnafımızın hem de vatandaşlarımızın taleplerini dinledik ve onların sorunlarını çözmek için çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz. ‘Silivri Birlikte Güzel’ diyerek, hep birlikte daha güzel bir Silivri için çalışacağız,” ifadelerini kullandı.

Başkan Balcıoğlu, bayramlaşmanın ardından Kavaklı Mahallesi’ndeki kurban kesim yerlerini ziyaret etti. Kurban ibadetini yerine getiren vatandaşlarla bayramlaşarak, onların kurban kesim alanlarındaki memnuniyetlerini ve varsa ihtiyaçlarını dinledi. Kesim yerlerindeki hijyen ve düzen hakkında bilgiler alan Balcıoğlu, vatandaşların kurbanlarını sorunsuz bir şekilde kesebilmeleri için belediyenin sunduğu hizmetlerin etkinliğini gözlemledi.

Vatandaşlar, Başkan Balcıoğlu’nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, bayramın ikinci gününde mahallelerine gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkürlerini ilettiler. 
rewpd5qxm7fsxnceypjqi9nu.jpg

dzkglb6g4wztdoIvbcfh38qu.jpg

Ihazb129ibeluvd8nyykltpf.jpg

cfoxspnf2vkj3sdbqcrzyakm.jpg

nody9rfmlaIe6lrp2we8xghj.jpg

52ab7jney3xjr6ek9lguvdmp.jpg

caawbnoxjgxunk8qmh1uyvt4.jpg

q2I7dmy1gvwprltj6ebd9bsk.jpg

lbzimw9rrg20dnjhae1vgcux.jpg

dllcwvunf5fvyoikazshp1jt.jpg

pgst9sxtyeI1yabwmhnzlup5.jpg

tIv8konrcouqdmwaslepe5hx.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.