Başkan Bingöl: Tuzlalı Komşularımız Yeniden Denizle Buluşacak

Başkan Bingöl: Tuzlalı Komşularımız Yeniden Denizle Buluşacak

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri sonuçlarıyla, AKP'den CHP'ye geçen Tuzla Belediyesi, plajlarını yurttaşların kullanımına açmak için çalışmalara başladı. Göreve geldiği ilk günden itibaren, Tuzlalı yurttaşların kent hakkı temelinde hizmetlerden yararlanmasına yönelik söylem ve projeleriyle dikkatleri üzerine çeken Tuzla Belediye Başkanı Av. Eren Ali Bingöl, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Tuzlalıları yeniden denizle buluşturmak için ilk adımı attıklarını bildirdi.

KAMPANYA SÜRECİNDE VAAT ETTİKLERİMİZİ, HIZLI VE PLANLI ŞEKİLDE HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

Başkan Bingöl, seçim öncesi saha ziyaretlerinde ve proje lansmanında Tuzla Halk Plajı’nı komşularıyla buluşturmaya yönelik vaatlerde bulunmuş ve seçmen tarafından olumlu dönüşler almıştı. Göreve gelişinin üzerinden neredeyse bir ay geçmesinin akabinde, bu vaadin hayata geçmesine yönelik ilk somut adımı atan Bingöl, sürecin devamında hızlı ve planlı bir işleyişin söz konusu olacağının altını çizdi.

BAŞKAN BİNGÖL, TUZLA’YA KAZANDIRACAKLARI PLAJ ALANINI ZİYARET ETTİ

Tuzla’ya kazandırmayı planladıkları plaj alanını ziyaret ederek incelemelerde bulunan Bingöl’e, yardımcıları ve müdürleri eşlik etti. Heyetiyle birlikte, projeye yönelik çalışmaları ve hazırlıkları yerinde denetleyen Bingöl, halk plajının Tuzlalılarca kullanımının önemini vurguladı. “Tuzlalılar yeniden denizle buluşacak” mottosu ile hareket ettiklerini ifade eden Bingöl, bu projeyle yurttaşların güzel anılar biriktireceği bir kamusal alan inşa etme hedefinin altını çizdi.

TUZLA’NIN MUTLU GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Göreve geldiği günden itibaren, çalışmaları halk nezdinde büyük ilgi uyandıran Başkan Bingöl, “Tuzla’nın Mutlu Geleceği için yapılacak şeyler belli. Tuzlalının ihtiyacını, komşularımızla doğrudan iletişim kurarak saptıyor ve hızla çözüm önerisi üzerine çalışmalara başlıyoruz. Görevimiz, Tuzlalı yurttaşların yaşamında iz bırakacak projelere imza atmak. Halk Plajı, sadece bir başlangıç. Hız kesmeden, talep ve ihtiyaçları planlı bir şekilde hayata geçirmeye devam edeceğiz” ifadeleri kullandı.

kqkaeqvtybx1xfg8I4lsjzv7.jpg

kfg4tondbqvejoam0zlpfynt.jpg

Ij8yqukz7nrw0qurm46etlyf.jpg

lqj04f2dstyh5q8mfvkxwkbu.jpg

e6xkcgs3mjv2sftIopauwegh.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.