Başkan Böcek Canlarla Lokmalarını Paylaştı

Başkan Böcek Canlarla Lokmalarını Paylaştı

 

Muharrem Ayı boyunca canlarla bir araya gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Altınova Şubesi Cemevi’nde de lokma ikramında bulundu. CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Filiz ve Büyükşehir Belediyesi bürokratları ile birlikte Cemevi’ni ziyaret eden Başkan Böcek, tutulan oruçların kabul olmasını diledi.

Hep Yanınızda Olacağım

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Başkanı Adnan Arslan'a, yönetimine ve tüm canlara teşekkür eden Başkan Böcek, “Muharrem Ayı münasebetiyle sizlerle beraber olmak, lokmamızı paylaşmak üzere bir aradayız. Hep beraber olacağız. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Bundan sonra dün olduğu gibi bugün de yarın da hep yanınızda olacağım. Ben sizlerin dualarıyla ikinci canımı buldum ve ikinci yaşamımdayım. Allah bana ömür verdiği sürece size hizmet etmek boynumun borcudur. Hep sizin yanınızdayım. Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Başkan Böcek Özel Biri

Muharrem Ayı boyunca kendilerini yalnız bırakmadığı için Başkan Muhittin Böcek’e teşekkür eden Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Başkanı Adnan Arslan da, “11 gündür sizlerle beraberiz. Lokmalarımızı paylaştık, dertleştik, muhabbetler, sohbetler yaptık. Birlik olduk, beraber olduk. Bugün de lokmasını Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek bizimle paylaştı. Biz onu özel birisi olarak görüyoruz. O da bizi öyle gördüğü için lokmasını bizimle paylaştı. Sağ olsunlar, var olsunla. Lokmaları hak katında kabul olsun” diye konuştu.

lymx5zj0ps29Ixuzbhmwocok.jpg

l5wabpxf10brknjji3qm69en.jpg

buxy0he6puIhcrwkgrtf29co.jpg

znkf0sem1hv7rm8xpl9ozsbc.jpg

6dfbveq2qumsxapx9nulwzh3.jpg

urawutfnhxhln8aqlibqzkI2.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.