Başkan Böcek’e Antalyaspor Vakfı’ndan Planlama Teşekkürü

Başkan Böcek’e Antalyaspor Vakfı’ndan Planlama Teşekkürü

 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalyaspor Vakfı Başkanı Gültekin Gencer ve yönetimiyle buluştu. Başkan Böcek, Antalyaspor Vakfı yönetimiyle sohbet ederek, yapılan çalışmalara ilişkin fikir alışverişinde bulundu. Antalyaspor Vakfı Başkanı Gültekin Gencer, Başkan Muhittin Böcek’e Meltem Mahallesi’nde Antalyaspor Hasan Subaşı Tesisleri’ne ait olan yerde yapılan planlama çalışmasına verdiği destekten dolayı Başkan Böcek’e teşekkür etti.

Sorun Çözülüyor

Başkan Muhittin Böcek de Antalyaspor’a her platforma desteğinin sürdüğünü söyledi. Başkan Böcek, Hasan Subaşı Tesisleri’nin yıllardır imar planlarında sıkıntılar olduğunu vurgulayarak, “Özel mülkiyete de konu olan parsellerin de bulunduğu alanın imar sorununu çözdük. Mülk sahipleri yıllardır beklediği imar planına kavuştu. Fiilen Antalyaspor’un kullanımında olan ancak hukuken sıkıntıları olan Hasan Subaşı Tesisleri alanını fiili durumuna uygun hale getirdik. Yıllardır süre gelen sorun artık çözüme kavuşuyor” diye konuştu.

Antalyasporumuza Hayırlı Olsun

Başkan Muhittin Böcek, 1/1000 ölçekli imar planının Muratpaşa Belediyesi’nden onaylanarak Büyükşehir Belediye Meclisine geldiğini hatırlatarak, “Büyükşehir Meclisi olarak da Hasan Subaşı Tesislerinde içinde bulunduğunu bölgenin 1/ 25 bin ve 1/ 5 binlik planlamalarını tüm meclis üyelerimizin katkıları ile geçirdik. Planlama sürecinde katkısı ve desteği olan herkese teşekkür ederim. Alana ait imar uygulaması işlemi Muratpaşa Belediyemizden Büyükşehir’e geldiği taktirde hızlı bir şekilde süreç tamamlanacaktır. Antalyaspor’umuza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

 

hfm3w90m2rexlbu7ynjsuohl.jpg

npwhquxsfxyubkzievctomv8.jpg

azj3b12gtIamqdo0dpjhclr9.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.