Başkan Bora Balcıoğlu’ndan Trakya Buğday Mitingine Davet

Başkan Bora Balcıoğlu’ndan Trakya Buğday Mitingine Davet

Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Trakya Birlik Silivri Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi, Silivri Tarım Kredi Kooperatifi, Silivri Ziraat Odası ve Silivri Önder Çiftçi Derneği'ni ziyaret ederek, kooperatif ve dernek yetkililerini Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’in 14 Haziran’da Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesi Galatasaray Meydanı’nda düzenleyeceği Trakya Buğday Mitingi’ne davet etti.

Balcıoğlu, bu ziyaretlerde yaptığı açıklamada, "Silivri, yaklaşık 500 km² ekilebilir ve dikilebilir arazisi ile gıda, tarım ve hayvancılık sektörlerinde önemli bir üssü oluşturuyor. Buğday fiyatlarındaki dalgalanmalar ve üreticilerin karşılaştığı zorluklar, bölgedeki çiftçilerimizi mağdur ediyor. Genel Başkanımız Özgür Özel’in düzenleyeceği Trakya Buğday Mitinginde sesimizi duyurmak için tüm çiftçilerimizi, üreticilerimizi bekliyoruz" diyerek üreticileri mitinge katılmaya davet etti.

Başkan Balcıoğlu, misafirperverlikleri için Trakya Birlik Silivri Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Turgay Sakarya, Silivri Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı İskender Kuloğlu, Silivri Ziraat Odası Başkanı Sabri Özer ve Silivri Önder Çiftçi Derneği Başkanı Metin Oral’a teşekkürlerini iletti. Ziyaretlerde Başkan Balcıoğlu, kooperatif ve dernek yetkilileriyle üreticilerinin yaşadığı zorluklar ve buğday fiyatları üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.
ps7hbqadeijx8ypfxgobjvdI.jpg

2nhsgvvkfouIidoxa76dwsap.jpg

hyrzp94vcnowp31vfy5c6qfl.jpg

wdl6fzgnqin5e4oow8vxr3la.jpg

uv5oyzx7jsycihlI136tpko4.jpg

8hgpm5ye0w79vxzpvf1lIrbl.jpg

jwbelkyog2rd9b54uwtcvxky.jpg

vmb4l9m8dctdw63fsq1qlyaz.jpg

3bkzmnngfxd5ouiaejp6yuzd.jpg

eop5z3hhsjg4xu80fcsnwr9b.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.