Başkan Çaykara Vaadlerini Bir Bir Yerine Getiriyor

Başkan Çaykara Vaadlerini Bir Bir Yerine Getiriyor

AVCILAR’IN 10 MAHALLESİNDEHİZMET SEFERBERLİĞİ

31 Mart yerel seçimleri sonrası göreve hızlı başlayan Avcılar Belediye Başkanı Utku Caner Çaykara vaadlerini bir bir yerine getiriyor. Kentin acil sorunlarını hızlıca çözebilmek için Avcılar’ın 10 mahallesinde başlayan hizmet seferberliği Gümüşpala’da tamamlandı. Fen İşleri'nden Temizlik İşleri’ne, Park ve Bahçeler’den Veterinerlik İşleri’ne kadar icracı müdürlüklerden 25 araç ve 61 personelle oluşturulan Mahalle Hizmet Seferberliği ekipleri kenti sokak sokak dolaştı. Caddeler yıkandı, yollarda, kaldırımlarda, parklarda bakım ve onarım çalışmaları yapıldı. Ekipler boş arazileri de unutmadı. Park ve bahçeler müdürlüğü ekipleri havaların ısınmasıyla boş arazilerdeki yabani otları temizlerken veteriner işleri ekipleri böcek ve haşerelere karşı ilaçlama yaptı. Zabıta ekipleri ise denetimlerin yanı sıra yaya yollarındaki işgallere müdahale etti.

VATANDAŞ TALEPLERİ ANINDA ÇÖZÜLDÜ

10 mahallede süren çalışmaların başında ise Avcılar Belediye Başkanı Utku Caner Çaykara vardı. Belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri ile birlikte çalışmaları yerinde takip eden Çaykara esnaf ve vatandaşları da ziyaret etti. Vatandaşlardan gelen talepleri ekiplerine ileten başkan Çaykara anında çözüme kavuşturdu.

“KENTİMİZİ ORTAK AKILA YÖNETECEĞİZ”

Mahalle Hizmet Seferberliği’nin onuncu ve son durağı olan Gümüşpala Mahallesindeki çalışmaları yerinde takip eden Avcılar Belediye Başkanı Çaykara; “Mahalle hizmet seferberliği adı altında başlattığımız çalışmalarımızı bugün itibariyle tamamlamış bulunmaktayız. Ekiplerimizle birlikte mahallemizi sokak sokak dolaşıp, tespit ettiğimiz sorunlara müdahale ettik. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olacağımıza söz verdik ve bundan sonrada vatandaşlarımızla her zaman iç içe olacağız. Kentimizi çözüm odaklı anlayışla ve ortak akılla yönetmek için Avcılarlı komşularımızın sesine her zaman kulak vereceğiz.” dedi.

fulwavaber3vncms9plg8h7r.jpg

wez6nqbvotupe5lwylpma92x.jpg

c96dg8nekkjforflslvriqbp.jpg

wss0jhea4ocxy9gqf38nudlb.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.