BAŞKAN ÇEBİ, KÜÇÜKÇEKMECELİ ÇOCUKLARIN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU

BAŞKAN ÇEBİ, KÜÇÜKÇEKMECELİ ÇOCUKLARIN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU

24 Ocak 2023

Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, yarı yıl tatili dolayısıyla Bilgi Evleri ve Gündüz Çocuk Bakımevlerini ziyaret ederek, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

2022-2023 eğitim-öğretim yılının yarıyıl tatilini yapmak üzere karnelerini alan öğrencileri, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi yalnız bırakmadı. Küçükçekmece Belediyesi bünyesinde ücretsiz hizmet veren Bilgi Evlerini ve Gündüz Çocuk Bakım Evlerini ziyaret eden Başkan Çebi, öğrencilere hediyeler takdim etti ve sömestir etkinliklerine davet etti. 

48 çocuktan türkülerle ve şiirlerle barış mesajı 

Küçükçekmece Belediyesi Bilgi Evleri ve Çocuk Üniversitesi Çocuk Korosu ise Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen ‘’Barış, Hoşgörü ve Dostluk’’ konserinde türkülerle ve şiirlerle barış mesajı verdi. Sanatseverlere müzik ziyafeti yaşatan çocukları,ebeveynleriyle birlikte Belediye Başkanı Kemal Çebi de izledi. 

Kemal Çebi: Eğitim, sanat ve sporla ilgili faaliyetlerde tasarruf yapmıyoruz 

Koroda yer alan öğrencileri tebrik eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, ‘’Gençlerle ve çocuklarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Pırıl pırıl çocuklarımızı izlemekten çok zevk aldım. Bu çocuklar, gençler emin olun ki büyüdüklerinde bu ülkeyi çok güzel yerlere getirecekler. Bütün velilerimize böyle güzel çocuklar yetiştirdikleri için teşekkür ederim. Belediye Başkanı olarak okullarımızdan, Bilgi Evlerimizden, Güzel Sanatlar Akademimizden,Müzik Akademimizden ve Çocuk Üniversitemizden, kısacası eğitim, sanat ve sporla ilgili bütün faaliyetlerden asla tasarruf yapmıyorum, yapmayacağım’’ dedi. 

Koro Şefi Erdal Şahin yönetimindeki koro, “Gelin Kardeş Olalım, Gel Gidelim Dosta Gönül, Bir Dünya Bırakın Biz Çocuklara, Dostum Dostum” gibi sevilen şarkıları ve türküleri seslendirirken, katılımcılar öğrencileri ayakta alkışladı.

wku5los8lumojcnrvajqqtdd.jpg

oxxfpvmit9s3ud1rvbwr5el6.jpg

p3lbtstuw6xw0hcu5s1j7qna.jpg

h9o2cr6ndtynsb1xvhc0fiwd.jpg

taaqltdokzjpgwre3fcxmg8n.jpg

bjouo9qfk8x0armsdnszlgrg.jpg

vanIi6cvburxxs2mw0ychfun.jpg

vc6xrwqkiv8ssck1qfh2dttu.jpg

otrcsem6ou0szqc9rz5vf1te.jpg

w6bjdspmeutn1e952aocrfhx.jpg

ayjqwkjezxdc37me8z4sppcm.jpg

hdcIl5j70f8ozsx2tgwdbulp.jpg

ghpItoqkdiv7he2mkl0xmznt.jpg

yldheg8tfptemm6w5ajuyqwf.jpg

sp7bb8apdedozknfyswkj3cx.jpg

gfdftzxjvnhkb289iybaojsy.jpg

oxue0w4vsfth38vrb6auhzto.jpg

zudk8avtufvy4tsxhdqrcf1m.jpg

jlug1dfe4vt6ycidh92hpbry.jpg

fvow0al6k9e2hdIcixusu1bn.jpg

kcme31atuyt4jfrd7ya2bpj8.jpg

mg37icqmbqvtjrlgl6dxo04w.jpg

lwskyvhjyxftv6m5qp4daqgl.jpg

bo8qfmd9scgahIl23vuyjl6v.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.