Başkan Genç ziyaretçi akınına uğradı

Başkan Genç ziyaretçi akınına uğradı

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 30 Mart seçimlerinin üzerinde iki hafta geçmesine karşı her gün onlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yurtiçi ve yurt dışından çok sayıda ziyaretçisi olan Başkan Genç, her konuğu ile ayrı ayrı ilgilenip, hiçbirini

Başkan Genç geçtiğimiz günlerde Almanya’nın Aaechan şehrinden gelen öğrenci ve öğretmen konuklarını ağırladı. Genç, aynı zamanda Sarıyer’in kardeş şehri olan Aaechenli konuklarıyla önce toplantı salonunda görüştü. Bazı okul müdürlerinin de katıldığı toplantı sonrası belediye binası önünde anı fotoğrafı çektiren Genç, AB ve Almanya Bayrağı’nı da hatıra olarak aldı. Konuklarını hediyeler vererek yolcu eden Genç ardından Hollandalı misafirleriyle ilgilendi.

Başkan Şükrü Genç memleketi Şebinkarahisar’dan gelen kalabalık hemşeri grubuyla da yakından ilgilendi. Şebinkarahisar’daki sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileriyle bir araya gelen Genç, daha sonra memleketinde getirilen ceviz ağacı fidanını belediye binasının bahçesine dikti.

Başkan Genç’in bir başka konukları da Sarıyer Spor Kulübü yöneticileri oldu. Genç sporcu konuklarını Sarıyer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bahçesinde ağırladı. Başkan Genç’in ziyaretçilerinin bir süre daha arkası kesilmeden bu şekilde devam edeceği tahmin ediliyor.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.