BAŞKAN GENÇ’E ‘ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLÜ’ VERİLDİ

BAŞKAN GENÇ’E ‘ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLÜ’ VERİLDİ

Sarıyer’de dev projeleri bir bir hayata kazandırarak, toplumun her kesimini kucaklayan Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Rotary Kulübü tarafından ‘Üstün Meslek Hizmet Ödülü’ ile ödüllendirildi.

Sarıyer Rotary Kulübü’nün 25 yıldır süregelen ‘Üstün Meslek Hizmet Ödülleri’ Sürmeli Otel’de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Alanında önemli isimlerin ödüle layık görüldüğü gecede, 9 yıldır gece gündüz demeden çalışarak ilçesine dev projeleri kazandıran Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e, ‘2017 – 2018 Üstün Meslek Hizmet Ödülü’ verildi. Başkan Genç’e ödülünü Rotary geçmiş dönem guvernörü Özcan Albak ve Sarıyer Rotary Başkanı Behiye Dabakoğlu takdim etti.

 

YAŞAMIN HER ALANINA DOKUNUYORUZ

 

Törende konuşan Belediye Başkanı Şükrü Genç, hedeflerinin insan ve insan odaklı projeler olduğunu söyledi. İlçeye yeni projeleri kazandırmak için büyük çaba sarf ettiklerini vurgulayan Başkan Genç, “Sarıyer’de yaşamın her alanına dokunuyoruz. Yenilikçi projelerimizle ve toplumun her kesimini kucaklayan yönetim anlayışımızla hizmetimizi sürdürüyoruz. Birlikte bir bileşke kuvveti yaratarak tüm engelleri aşıyoruz” dedi. Gecede ayrıca Mimar – Sanatçı Sabrina Fresko ve Bir Dileğim Var Derneği Başkanı Oyuncu Alper Türedi de ‘Üstün Meslek Hizmet Ödülü’nü aldı.


Kaynak: istanbulses / Sarıyer


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.