Başkan Özer: Artık Kurbanlarımız Güvenli Ortamlarda Satılacak

Başkan Özer: Artık Kurbanlarımız Güvenli Ortamlarda Satılacak

Esenyurt BelediyeBaşkanı Prof. Dr. Ahmet Özer, güvenli ve hijyenik bir tesis olarak hazırlanankurban satış pazarını ziyaret etti. Hayvan satıcılarıyla ve vatandaşlarla biraraya gelen Başkan Özer, “Bizim idealimiz, Esenyurt halkını mutlu ve memnunetmek. Bundan sonra da kurbanlarımız böyle güvenli ortamlarda ve alt yapısı,üst yapısı tarafımızca yapılmış tesislerde satılacak” dedi.

Esenyurt BelediyeBaşkanı Prof. Dr. Ahmet Özer, hem hayvan satıcılarının hem de vatandaşlarıngüvenilir bir ortamda alışveriş yapabilmesi için hazırlanan kurban satışalanında incelemelerde bulundu. Ülkenin dört bir yanından hayvanlarıyla satışpazarına gelen satıcıları tek tek ziyaret eden Başkan Özer, vatandaşlarla dabir araya geldi. Özer’in, satıcı ve vatandaş arasındaki kurban pazarlığına eşliketmesi ise renkli anlara sahne oldu.

“İdealimiz, EsenyurtHalkını Mutlu ve Memnun Etmek”

Esenyurt Belediyesi tarafından hazırlanan kurban satış alanında konuşan BaşkanÖzer, “Bu bayramda hem Esenyurt’un pırıl pırıl olması hem de Esenyurtlununburada kurbanlıklarını güven ve huzur içinde alması için bu tesisi kurduk. Bualanın hem alt yapısını hem deüst yapısını gerçekleştirdik. Bizimidealimiz,Esenyurt halkını mutlu ve memnun etmek. Bayram da bunlardan bir tanesi. Bugünburayı teftiş ettik, hem hayvan sahipleri hem de halkımız çok memnun. Bu bizide memnun ve mutlu etti. Çalışmalarımız devam ediyor. Bundan sonra dakurbanlarımız hep böyle güvenli ortamlarda ve alt yapısı, üst yapısıtarafımızca yapılmış tesislerde satılacak. Bu vesileyle, ülkemizin dört biryanından hayvanlarını buraya getiren hayvan sahiplerine hoş geldiniz, buradakurbanlarını alacak ve kesecek olanlara da Allah kurbanlarını kabul etsindiyorum. Ülkemizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum”dedi. 

gbesjwthfiler4xanwcoI2ms.jpg

raszypklbtmus6t39wgfxrq4.jpg

5ptneno1xu4lfaIzqthfhwa0.jpg

phebok7qvnfrtglmdozngduc.jpg

l35am9g6jo0fxiclbxzptmqw.jpg

lexj4u96jzI85romcf0wrmsd.jpg

1zd47s9lm50etrqkunagwypu.jpg

uprfh6f1cikgjesjm84r7d5a.jpg

Icmex5gnxdhldnv7qatwsqim.jpg

g7egpjnlqtfacq9oxkzwIewi.jpg

lsqgyef2Imnpe4ormh0zhdsp.jpg

no2bswkcxl4wp8af6rmpbdht.jpg

nfysf6gwa8wqt4y2prcjxd5p.jpg

ngjdg1yr4qeu6nloc8wd9vwk.jpg

hdas0dzotIt496wkfkj8wmpe.jpg

pzd38vslccwrnuegsyy619dp.jpg

azzggj47wd1pi0fweobj23lk.jpg

j5zbupaqnxIrcyftwlfsk3gm.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.