Başkan Özer’den Sebahat Teyzeye Anlamlı Ziyaret

Başkan Özer’den Sebahat Teyzeye Anlamlı Ziyaret

Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer, tek başına yürümektezorlanan ve kendisinden baston talebinde bulunan 76 yaşındaki Sebahat Pelin’in isteğinikarşıladı. Sebahat teyzeyi evinde ziyaret eden Başkan Özer, anneler gününükutlayarak ona baston hediye etti.

Esenyurt Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi ekiplerininAnneler Günü’nde evinde ziyaret ettiği 76 yaşındaki Sebahat Pelin, BelediyeBaşkanı Prof. Dr. Ahmet Özer’den baston isteğinde bulundu. Başkan Özer, desteksizyürümekte zorlanan Sebahat teyzenin evine giderek hem geçmiş anneler gününükutladı hem de baston hediye etti. Ziyarette Sebahat teyzeyle uzun süre sohbeteden Başkan Özer, “Bu belediye sizin belediyeniz, halkın belediyesi. Kimsesizlerinkimsesi olmak zorundayız. Bu sosyal devletin ve sosyal belediyeciliğin birgereğidir. Biz gücümüz yettiğince sizlerin yanında olacağız. 40 günlük süredebirçok vatandaşımızın hayatına dokunmaya çalıştık. Bu hizmetlerimiziartıracağız. Beni en çok mutlu eden şey, sizin gibi insanlarımızı mutlu etmek.İnşallah hep birlikte daha güzel bir Esenyurt yaratacağız” dedi.

“BelediyemizBizi Yalnız Bırakmıyor”

Esenyurt Belediyesinin birçok sağlık hizmetinden faydalandığınıbelirten Sebahat Pelin, “Allah razı olsun, her şeyden memnunuz. Annelergünümüzü de kutladınız. Belediyemiz bizi hiç yalnız bırakmıyor” diye konuştu.


savqt9hfxwfrIopulcjk5i6e.jpg

w6lwjeznba0qflmdh9yg8ptz.jpg

I3jqklk9ozcc4h5nhfoumgnd.jpg

r0qqlo5bfemjsspc2xavcept.jpg

lwjznpp5gd0i2akj4Iml1kwn.jpg

o5i6w4pd1l8nsm9ofvx27nru.jpg

dv5txz1gykp03skupIror7ny.jpg

u6fpei19zwbtosccr8fwgjb4.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.