Başkan Özer Hemşehri Dernekleriyle Bayramlaştı

Başkan Özer Hemşehri Dernekleriyle Bayramlaştı

Esenyurt BelediyeBaşkanı Prof. Dr. Ahmet Özer, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde ilçedeki yörederneklerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı. Ziyaretlerde yoğunilgiyle karşılanan Başkan Özer, “Sevgi paylaştığımız zaman azalmaz, çoğalır.Buna vesile olan en önemli günlerden biri bayramdır. Hepinizin RamazanBayramı’nı kutluyorum” dedi.

Esenyurt BelediyeBaşkanı Prof. Dr. Ahmet Özer, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde ilçede bir diziziyaret gerçekleştirdi. Güne Serhan Tirit Merkez Camii’nde bayram namazınıkılarak başlayan Başkan Özer, burada Esenyurt halkıyla bayramlaştıktan sonraMuş İli ve İlçeleri Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği’nindüzenlediği kahvaltı programına katıldı. Programda yoğun bir ilgiyle karşılananBaşkan Özer, herkesin bayramını kutlayarak Esenyurt için hizmete ara vermedendevam edeceğinin mesajını verdi. Kahvaltı programının ardından Zonguldak,Bartın, Karabük Eski 67’liler Derneği’nin gerçekleştirdiği bayram buluşmasına katılanÖzer, bayramın barış ve kardeşlik duyguları içinde geçtiğini belirterek herkeseteşekkür etti. Bayramın birinci gününde Göleli Kadınlar Kooperatifi’ni deziyaret eden Başkan Özer, burada kadınların yapmış olduğu çalışmalar hakkındabilgi alarak kültürel değerleri yaşattıkları için teşekkür etti.

Sevgi PaylaştığımızZaman Çoğalır”

Bayramlarınsevgiyi paylaşmak adına önemli olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Prof. Dr.Ahmet Özer şöyle konuştu: “Hepinizin Ramazan Bayramı’nı yürekten kutluyorum.Zorlu bir sürecin sonunda kısa bir süre önce belediyemizi devraldık. Bayramseyran demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bayramların tabii bizim kültürdeayrı bir yeri var. En önemli yeri sevgidir. İnsanın doğasında öyle hasretlervar ki paylaştığınız zaman büyür. Ona da vesile olan günler vardır. Sevgiyipaylaştığımız zaman azalmaz, çoğalır. Buna vesile olan en önemli günlerden biribayramdır.”


5uo3pbsj9lj7wneIczqdeiyu.jpg

23actImwgrfjuajhwolhbqsl.jpg

a38wcyhtwq0l6jas9pcjd5e2.jpg

fnfw8arIl3cu6ekwpdqkvyxz.jpg

daebq0fs953kegxxq17od6nw.jpg

kgwpb8fqz6qskbclonhc2ufo.jpg

yugg9t45tarhzmel2mck1yhp.jpg

6ncojytwrmem0z85lt4nubvq.jpg

bllzni7eudmewmtvxxwjyf1t.jpg

vwf9c8ttbzb4jhyanxucdwmu.jpg

pbfsqj1qxdlaoxcw97utze3z.jpg

uorqblxh8kdc1r4sjzeifpwl.jpg

bkcgIfqwgpid3aplqeas0o5x.jpg

pv2sqh4jltaur1kkn8jydst9.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.