Başkan Soyer Bayraklı'daki çalışmaları inceledi

Başkan Soyer Bayraklı'daki çalışmaları inceledi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Bayraklı’da devam eden yatırımları inceledi, halkın yaklaşan yeni yılını kutladı. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal’ın projelerine ilişkin de bilgi alan Başkan Soyer, “Heyecan veren yeni projeler var. Bayraklı Belediyemiz ile birlikte çalışarak bunları hayata geçireceğiz” dedi.
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ile ilçede devam eden büyükşehir yatırımlarını inceledi. Sokak sokak gezen Başkan Soyer, Bayraklı Belediyesi’nin projeleri hakkında da bilgi aldı. Sevgi Yolu’nda esnafı ziyaret ederek yeni yıllarını kutlayan Soyer, yurttaşların ve mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal’ın güzel projelerinin olduğunu belirten Soyer, “Başkanımızın yeni projeleri bizi de heyecanlandırdı. Çalışmalarımızı beraber yapacağız. Muhtarlarımız mahallelerine çok hakim. Talepleri ve beklentileri çok net. Onlar da bize yol gösteriyor. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. 
 
“Yurttaşların nefes almasını sağlayacak hizmet üretmek”
Ekonomik krize de değinen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Herkesin canı burnunda. Herkesin mutfağında bir yangın var. İşsizlik ciddi boyutlarda. Yol boyunca cv verme telaşındaki vatandaşlarımızı gördük. İçimiz burkuldu. Çok zor bir dönemden geçiyoruz. Yerel yönetim olarak bize düşen de bütün bu sıkıntıyı, bütün bu mağduriyeti giderecek, yurttaşların nefes almasını sağlayacak hizmet üretmek. Eminim başaracağız. 2023’ün umutlarımızı gerçekleştirdiğimiz bir yıl olmasını diliyorum. El ele verip gücümüzü büyüttükçe, sunduğumuz hizmetler ve imkanlar da aratacak” diye konuştu.
 
“Her zaman yanımızda oldu”
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal ise Başkan Soyer’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, şunları söyledi: “Çok zor bir süreçten geçtik. Pandemi, deprem, ekonomik kriz… Ama bunların hepsinin üstesinden geldik. Bizim sırrımız Sayın Tunç Soyer. Sırtımızı dayadığımız Büyükşehir Belediye Başkanımız var. Her zaman yanımızda oldu. Bütün krizleri başkanımızın öncülüğünde aştık. Bugün de yeni kent vizyonumuzla ilgili düşüncelerimizi başkanımıza aktardık. Geldiği için onur duyduk.” 

zfbdmlo8xncj356gobweqrit.jpg

qu476drxlb05k1xusniIo2tc.jpg

wz3vyfb4a60qlctpunoxcxhj.jpg

t3ympw4zjhic2x6xwvfnk7I0.jpg

hodnyprkqjmemwfgblxv7j1q.jpg

w4Idqtmhcabz0ryjic9wsnou.jpg

rdyw40tlsz8ucxksxolmhvh2.jpg

ot6c34Ivwrqi5jdog9lf7hzc.jpg

dgpznblr2o01r3xiqsknxm5e.jpg

b1Ijcveylp276eumyhnbvj9n.jpg

uzy0vre1glhtabb2x7gcumjl.jpg

h9wok0lqy7832jxgIdwz1yve.jpg

4ak91f0sgjxd6tuqyzprlw38.jpg

ushyeglzkxbwudnixn5yq6tk.jpg

u8xjynxaee0gn4lIkrrlwzg7.jpg

tpojai3vmrIgq6egse8uc5hh.jpg

zdftjqey76pk0n2insabzrvk.jpg

oht73xs0Imkcluryniaafbny.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.