Başkan Şükrü Genç: “Adalet” diye haykıracağız!

Başkan Şükrü Genç: “Adalet” diye haykıracağız!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı yürüyüşüne katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı yürüyüşüne katılan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Genel başkanımız bu yolda yalnız olmadığını herkes görüyor. Adalet yürüyüşü kamuoyunda da büyük destek var. Diyen Sarıyer belediye başkanı Şükrü Genç, “ Yolun çoğu bitti azı kaldı. Genel başkanımız ilk günkü azmini koruyor. 9 Temmuz’da İstanbul’da genel başkanımızı büyük bir kalabalık ve coşkuyla karşılayıp, ‘adalet’ diye bir kez daha haykıracağız” dedi   

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Kılıçdaroğlu’nun sağlık durumunun çok iyi olduğunu ve ilk günkü azmini koruduğunu belirterek, “Genel başkanımız çok çok iyi. Etrafındaki herkesi motive ediyor. Yürüyüştekiler ondan güç alıyor.  Kendisiyle birlikte yürüyen herkesimden insan var. Yaşlısı, genci, Bu çok önemli. Hava aşırı sıcak olması kimseyi etkilemiyor. Yürüyenler birbirine destek oluyor. Yürüyüşe katılanlar kesinlikle provokasyona gelmiyor. Herkes adalet etrafında kenetlenmiş durumda. Genel başkanımızın bu yolda yalnız olmadığını bir kez daha gördük” dedi.

Adalet Yürüyüşün de, Başkan yardımcısı İsmail Erdem çalışkanlığıyla taktir topladı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.