BAYRAMPAŞA BU BAHAR YİNE FESLEĞEN KOKUYOR

BAYRAMPAŞA BU BAHAR YİNE FESLEĞEN KOKUYOR

Bayrampaşa Belediyesi, geleneksel ‘Fesleğenli Bahar Etkinliği’ kapsamında bu yıl da on binlerce vatandaşa fesleğen hediye ediyor. Cevatpaşa Mahallesi’nde başlayan fesleğen dağıtım etkinliği 15 Mayıs Salı gününe kadar sürecek. Etkinlik boyunca onbinlerce f

Bayrampaşa Belediyesi, her yıl olduğu gibi, bu yıl da ilçedeki vatandaşlara fesleğen dağıtıyor. Cevatpaşa Mahallesi’nde başlatılan ‘Fesleğenli Bahar Etkinliği’ 15 Mayıs Salı gününe kadar ilçedeki diğer mahalleler ile devam edecek. Etkinlik boyunca onbinlerce fesleğen dağıtılacak.

“HALKIMIZIN BAHAR SEVİNCİNE ORTAK OLUYORUZ”
Cevatpaşa ve Terazidere mahallelerinde vatandaşlara fesleğen hediye eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Bütün renkleriyle tabiatın güzelliklerini hatırlatmak ve halkımızın bahar sevincine ortak olmak için, Bayrampaşa’yı karış karış gezerek, on binlerce vatandaşımıza bu yıl da fesleğen hediye ediyoruz. Tüm halkımızı 15 Mayıs’a kadar sürecek bu güzel etkinliğimize katılmaya davet ediyorum” dedi.

FESLEĞEN DAĞITIM PROGRAMI

8 Mayıs Salı Kocatepe ve Vatan mahalleleri

9 Mayıs Çarşamba Yıldırım ve Yenidoğan mahalleleri

10 Mayıs Perşembe Kartaltepe ve Orta Mahalle 

11 Mayıs Cuma Kartaltepe ve Yıldırım mahalleleri

14 Mayıs Pazartesi Altıntepsi ve İsmetpaşa mahalleleri

15 Mayıs Salı Muratpaşa Mahallesi


Kaynak: istanbulses/ Bayrampaşa


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.