Bayrampaşalı  CHP’liler salona sığmadı

Bayrampaşalı CHP’liler salona sığmadı

CHP Bayrampaşa İlçe Örgütünün düzenlediği dayanışma gecesinde partililer Salona sığmadı.

 CHP Bayrampaşa'nın  gecesi milletvekili aday adaylarının boy gösterme gecesine dönüştü CHP Bayrampaşa İlçe Örgütü’nün düzenlediği birlik ve dayanışma gecesi  Titanic Business Hotel Europe Bayrampaşa Balo Salonu’nda gerçekleşti.
Büyük ilgi gören geceye CHP PM Üyesi Yasemin Öney Cankurtaran, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ali Mutlu Köylüoğlu, Eski Milletvekili Mehmet Sevigen, CHP İstanbul Milletvekili Haluk Eyidoğan, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak, Beşiktaş Belediye başkanı Murat Hazinedar, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Çatalca Belediye başkanı Cem Kara, Zeytinburnu eski Belediye Başkanı Dr. Adil Emecan, Arnavutköy İlçe Başkanı Nazım Asan, Sultangazi İlçe başkanı Ali Boztaş, Eyüp İlçe Başkanı Sinan Akçiçek, Esenler llçe Başkanı Cafer Turna, Beşiktaş İlçe Başkanı İlker Uygun, Bayrampaşa eski İlçe Başkanları Zahit Gürdal ve Filiz Oral, Bayrampaşa belediye Meclis Üyeleri İbrahim Kahraman ve Abdül Fettah Dindar, Yusuf Akgün, İsmail Suaydın, İsmail Sarıkeçe, Şenol Çelik, Halil Yerli, milletvekili aday adayları, eski ilçe başkanları, meclis üyeleri yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.
Gece ilçenin  çalışmalarının yeraldığı  slayt gösterimi ile başladı. Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Hasan Mutlu “Bu seçim Türkiye için kader seçimi” deyimini klişe olmaktan çıkarılması gerektiğini ifade etti. Hasan Mutlu; “2015 seçimlerinde  “Bu seçim Türkiye için kader seçimi” deyimini klişe olmaktan çıkarıp gerçekte Türkiye’nin içinde bulunduğu durumun vahameti paralelinde kaygı verici bir durum olduğu bilinciyle, ulusal kurtuluş savaşımızın 96. yılında  Halk Fırkasına, Anadolu ve Rumeli Müdafaa-i Hukuk kadrolarına yeni bir kutsal görev yüklediğinin bilinci içinde olmamız gerekmektedir. Bu görev, bebek katilleri ve bölücü terör örgütleriyle kapalı kapılar ardında kendi iktidarlarının devamını sağlamak için kan pazarlıkları yapmaktan çekinmeyenlerin planlarını başlarına geçirmektir. Bu görev, dindar gençlik yaratacağız masallarıyla yola çıkıp, sebep oldukları ahlaki erozyonun sonucunda ortaya çıkan kindarların, ahlaksız ve sapkın yönelişi bu ülkenin kaderi olmaktan söküp atma görevidir. Geldiğimiz noktada, Cumhuriyet Halk Partililer olarak hiçbirimizin, omuzlarımızdaki bu tarihi sorumluluğun gereklerinden uzaklaşma, kişisel çıkarları ülke çıkarlarının önünde tutma ve ülkeyi bir kez daha bu karanlık düzene teslim etme hakkı yoktur. Şimdi, her Cumhuriyet Halk Partili için DELİKANLI OLMA zamanıdır. Bu görev, AK Parti hükumetini bu ülkeye kaderi olmaktan çıkarıp, siyaset mezarlığına gömme görevidir” dedi.
  İstanbul 2. Bölge Örgüt Sorumlusu İl Başkan Yardımcısı Ali Mutlu Köylüoğlu’da yaptığı konuşmada  çalışmalar hakkında bilgi vererek ön seçim dışında daha iyi bir sistem olup olmadığını sordu.Gece Töre Anadolu gurubunun sahne aldığı ve birlikte halayların çekildiği konserle son buldu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.