BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT'TAN BAYRAM MESAJI

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT'TAN BAYRAM MESAJI

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaşlıların Kurban Bayramı’nı sosyal medya hesabında paylaştığı görüntülü bir mesajla kutladı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Beşiktaşlıların Kurban Bayramı’nı sosyal medya hesabında paylaştığı görüntülü bir mesajla kutladı. Akpolat, “Bu zorlu süreçte Beşiktaş’ta büyüttüğümüz dayanışmayı bundan sonra daha da güçlendirmeye, ihtiyacı olan tüm komşularımızın yanında olmaya, daha iyi bir geleceği birlikte inşa etmek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Rıza Akpolat, bayram mesajında şunları söyledi:

"Değerli Beşiktaşlılar; pandemi mücadelesiyle geçen çok zor bir dönemin devamında, kısıtlamaların kaldırıldığı günlerde Kurban Bayramı’nı karşılamaktan dolayıçok mutluyuz. Hasretle geçen bayramlardan sonra bu ‘şükür’ vaktinde sevdiklerinizle kavuşmanızı diliyorum.

Kurban, paylaşma, yardımlaşma, birlik ve beraberlik bayramıdır. Bu zorlu süreçte Beşiktaş’ta büyüttüğümüz dayanışmayı bundan sonra daha da güçlendirmeye, ihtiyacı olan tüm komşularımızın yanında olmaya, daha iyi bir geleceği birlikte inşa etmek için çalışmaya devam edeceğiz.

Kurban Bayramı’nın ülkemize huzur ve barış getirmesini diliyor, bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.’’

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT'TAN BAYRAM MESAJI

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.