BEYLİKDÜZÜ’NDE LGS -YKS HAZIRLIK KURSLARI BAŞLADI

BEYLİKDÜZÜ’NDE LGS -YKS HAZIRLIK KURSLARI BAŞLADI

Beylikdüzü Belediyesi’nin iyi bir eğitim hayali kuran gençlerin sınava daha iyi hazırlanabilmesi için hayata geçirdiği LGS ve YKS hazırlık kursları başladı. Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen kurslardan 8 -12.sınıf ile liseden mezun olmuş 366 kişi, ücretsiz olarak faydalanıyor.

Beylikdüzü’nde eğitim, kültür- sanat ve spor alanında sürdürdüğü birçok faaliyetle gençlere her zaman destek olan Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenen, LGS (Liselere giriş sistemi) ve YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) hazırlık kursları başladı. İyi bir eğitim hayali kuran gençlerin sınavlara daha iyi hazırlanabilmesi için hayata geçirilen kurslarda; 8-12. sınıf ile liseden mezun olmuş 366 kişi eğitim alıyor.

Yıl boyunca öğrencilere ücretsiz deneme sınavları

Beylikdüzü Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Kültürsem bünyesinde faaliyetlerini sürdüren LGS ve YKS kurslarında, derslerin yanı sıra yıl boyunca öğrencilere ücretsiz deneme sınavları da düzenliyor.  Zübeyde Ana Sosyal Yaşam Merkezi gerçekleşen kurslarda sınavlara hazırlanan öğrencilerin en iyi, en etkili şekilde eğitim almaları ve sınav motivasyonlarının yükseltilmesi hedefleniyor.

kw8fnt7pszzmbqhg4msbtk5r.jpg

3cbiylu987o2whxnj1rypvtk.jpg

2dwkprvIuth84yjjnx7aaqdc.jpg

ydf9sxtI7yewvacuwkje4bos.jpg

qdthflmvxph6yvlzrzipwf19.jpg

vcupmlzct5sbeIoklmpyqwsv.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.