BEYLİKDÜZÜ’NÜN EN TEMİZ KURBAN ÇADIRLARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

BEYLİKDÜZÜ’NÜN EN TEMİZ KURBAN ÇADIRLARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Beylikdüzü Modern Kurban Satış ve Kesim Alanı'nda “En Temiz Çadır” ödülleri sahiplerini buldu. Beylikdüzü Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl 8’incisi düzenlenen ödül töreninde, toplam 60 çadır arasından en temiz ve hijyenik olanları altınla ödüllendirildi.

Beylikdüzü Modern Kurban Satış ve Kesim Alanı’nda ödül heyecanı yaşandı. Beylikdüzü Belediyesi’nin arife günü gerçekleştirdiği ve gelenekselleşen “En Temiz Çadır” ödülleri gerekli takip ve incelemeler sonucu sahiplerini buldu. Bu yıl 8’incisi düzenlenen törene; Beylikdüzü Belediyesi 2.Başkan Vekili Müslüm Akülker, Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi Aytekin Duriç, Beylikdüzü Modern Kurban Satış ve Kesim Alanı işletmecisi Gürsel İlgüz ve çadır sahipleri katılım sağladı.  Büyükbaş çadırlarında 1’inciye tam, 2’nciye yarım, 3’üncüye çeyrek küçükbaşta ise 1’inciye çeyrek altın hediye edildi.

“Emek veren herkese teşekkürler”

Ödül törenindekonuşma yapan Beylikdüzü Belediyesi 2.Başkan Vekili Müslüm Akülker, “Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen çadır sahipleri burada çok fazla emek verdi. Bizler de onlara faydalı olmak için tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalıştık. Bu sebeple emek veren bütün çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Belediyemize bağış yapan ve yapacak olan tüm komşularımıza da teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

I5mzpyuvftl9dao4t2vodsg3.jpg

djfIyuzv1pfvntl64y9subwh.jpg

b4yuemhvgicm9kznlerjnIg8.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.