BEYLİKDÜZÜ SAHAF FESTİVALİ BAŞLADI

BEYLİKDÜZÜ SAHAF FESTİVALİ BAŞLADI

9. Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları kapsamında bu yıl altıncısı düzenlenen Sahaf Festivali başladı. Yirmi dört sahafın, yüz bine yakın kitap ve dergiyle katıldığı festivalin ilk günü oldukça renkli görüntülere sahne oldu.  Ümit Nar’ın münadiliğinde gerçekleşen, koleksiyoncuların koleksiyonlarına yeni kitaplar eklediği kitap mezatlarında ise kıyasıya bir rekabet yaşandı.  

Beylikdüzü 9.Barış ve Sevgi Buluşmaları kapsamında bu yıl altıncısı düzenlenen Beylikdüzü Sahaf Festivali başladı. Türkiye’nin farklı noktalarından gelerek Beylikdüzü’nde buluşan yirmi dört sahaf, yüz bine yakın kitap ve dergiyi, İstanbul ve Beylikdüzü’nün nefesi olan Yaşam Vadisi’nde kitapseverlerle buluşturdu. 4 Eylül tarihine kadar 13.00 - 23.00 saatleri arasında gerçekleşecek festivalde pek çok ilk baskı ve imzalı kitabın yanı sıra; harita, belge, orijinal nüsha, plak ve afişler de yer alıyor.

Kitap mezatları kıyasıya rekabete sahne oldu

Kitapseverleri altıncı kez bir araya getiren etkinlikte ayrıca festivalin klasikleşen isimlerinden şair Hüseyin Avni Dede’nin yanı sıra bu yıl ilk kez bir cilt ustası da yer aldı. Sahaf Festivali Koordinatörü Ümit Nar’ın münadiliğinde gerçekleşen, koleksiyoncuların, koleksiyonlarına yeni kitaplar eklediği kitap mezatları ise ilk gününde yoğun ilgiyle karşılandı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı, renkli görüntülere sahne olan gece ve gündüz mezatları, 17:30-18:30 saatleri ile 21:30-22:30 saatleri arasında gerçekleşecek.

9. Barış ve Sevgi Buluşmaları’nda vatandaşları yine çok renkli bir program bekliyor

Beylikdüzü’nde olmaktan dolayı oldukça mutlu olduğunu belirterek iyi ve uygun fiyatlı kitaplara ulaşmak isteyen kişileri Sahaf Festivali’ne davet eden Ümit Nar, “Tüm sahaf arkadaşlarımızla birlikte aylar öncesinden hazırlığını yaptığımız, heyecanla beklediğimiz ve çok keyif aldığımız bir yer burası. 10 gün boyunca Beylikdüzü’nün güzel ortamında, güzel insanlarıyla beraber bir nevi ruhlarımızı dinlendiriyoruz.” dedi. Konserler, dj performansı, Çardak Altı Sohbetleri ve Spor Turnuvaları’na ev sahipliği yapacak 9. Barış ve Sevgi Buluşmaları’nda vatandaşları yine çok renkli bir program bekliyor.

x9bjkvgxqozttfn4bmguvm2d.jpg

rd0unvhevtItu8sqwflb7k2a.jpg

t5heoglbgqwx8sribnw0ypuj.jpg

dhzpoc5u4qcyI3jgyk0qau9z.jpg

eqr0yxlhubuthaywoeIxd4cs.jpg

oi8jz1sclfIndj5elhvyx4km.jpg

gfj63lcepdzmcadsrowIpxjw.jpg

una5tos1yye6qlrfhjgbvazm.jpg

7l0cnadwgmeuqy9ttI3bjkre.jpg

jzvszpsc9glxno4ragpxved8.jpg

ikcowldqa0592nnueqgzcorr.jpg

l8qxzihxe3rajmwvu7wnlqs0.jpg

aeau7w3dsz4kf9gjqwk2xcl8.jpg

vwyau8th7kz0xy91lclojgkq.jpg

q9dxg6skrrfkpwIco3mx1fgh.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.