1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Binali Yıldırım İstanbul’a İsmail Taş Erzincan’a
Binali Yıldırım İstanbul’a İsmail Taş Erzincan’a

Binali Yıldırım İstanbul’a İsmail Taş Erzincan’a

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler öncesi ilk Belediye Başkan adayını Cumhuriyet Halk Partisi belirledi. CHP Erzincan Belediye Başkan Adayı İsmail TAŞ Erzincan’a gelerek seçim çalışmalarına başladı.

A+A-

İsmail TAŞ, seçime iddialı hazırlanacaklarını söyleyerek tüm kesimlerin oylarına talip olduklarını söyledi.

Kalabalık bir partili grubu tarafından karşılanan Taş ardından parti il binasına geçti. Burada açıklama yapan CHP İl Başkanı Ayhan DOĞAN Partilerinin Erzincan Merkez Belediye Başkan Adayının İsmail TAŞ olduğunu söyleyerek tüm parti organlarıyla birlikte çalışmalara başlayacaklarını dile getirdi.

ismail taş kimdir, ismail tas general, ismail tas erzincan, ismail tas, ismail tas bakrkoy, ismail tas chp, ismail tas hakim, İsmail Taş, İsmail Taş Erzincan, İsmail Taş Haberleri, İsmail Taş Haber

İşte o açıklama

Çok kıymetli Vekilim, İl Başkanım, İlçe Başkanlarım Belde ve belediye başkanlarım, Siz değerli Cumhuriyet Halk partisinin kıymetli il örgütü, gençlik kolları, kadın Kolları ve siz değerli Erzincanlılar;

Sizlere saygılarımı, sevgilerimi, hürmetlerimi sunuyorum. Erzincan Tarih öncesi dönemlere ait bir yerleşim yeridir. Hititlerden, Urartulardan Selçuklulardan, Akkoyunlulardan Bağımsız Türkiye Cumhuriyetine kadar, birçok uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır.

Orta Çağda Erzincan da dokunan kumaşlar, Avrupa ve Doğu Ülkerine ihraç ediliyordu.

Bir Kadim kenttir Erzincan.

Bir tarafta Fırat nehri, keşiş dağları,uçsuz bucaksız ovalarıyla ;Allahın vermiş olduğu bu nimet ve zenginlikle  cennet şehri olan, Ve dünyanın gönlü zengin ve güvenilir insanları olarak bilinen , Memleketim Erzincan ile hep Onur,Gurur ve şeref duydum.

Doğduğum topraklara aldığım eğitim ve disiplinlerle hizmet etmek ve Erzincanı her bakımdan yaşanır bir dünya kenti yapmak için Aday oldum. Erzincanı ekonomik faaliyetlerle, sanayide, tarımda yapacağımız çalışmalarla, geliştirip güçlendireceğiz. Erzincan da yetiştirdiğimiz ürünleri ,ülkemizin ve dünyanın dört bir yanına ulaştırarak Erzincanı mutlu insanlar kenti yapacağız.

Sevgili Erzincanlı hemşerilerim;

Biz aynı zamanda bir üniversite kentiyiz.

Binlerce çocuğumuzu mezun ediyoruz ama onlara iş imkânı yaratamıyoruz.

Biz mühendis mimar olarak öncelikle bu kentte işsizliği ortadan kaldıracak üretimi hedefleyeceğiz.

Bunu kooperatiflerle yapacağız, Bunu Yerel yönetimlerle, meslek odalarıyla ve tek tek İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli gibi büyük sanayi kentlerinde yaşayan, Erzincanlı hemşerilerimizin dayanışması ve ortaklıklarıyla gerçekleştireceğiz.

Göç ederek Büyükşehirlerin kargaşası içinde yok olan insanlarımızı, ailelerimizi,

Üreterek ve ekonomimizi büyüterek Erzincan da tutacağız.

Erzincanın; Fıratı ,verimli toprakları ,çalışan uğraşan azimli insanlara bu imkanı sunmaktadır. Yeterki   Erzincanı yönetenler bu bilinci akıllarına ve yüreklerine kazımış olsunlar. İnsanlarımızı ayrıştırmadan Erzincanın 250 bine yaklaşan nüfusu ile dünyamızın en güzel kentlerinden biri haline getirmek için çalışacağız. İşçisi köylüsü, memuru, emeklisi ve esnafın, yüzü gülsün diye adayım.

Değerli hemşerilerim; projelerimiz hazır yakında hepsini siz değerli Hemşerilerimle paylaşacağım.

Artık kaybetmek yok

Herşey Erzincan için,

Herşey Erzincanlılar için,

Herşey Ülkemiz için.

Ben inanıyorum sizde inanın

Sizde inanınki havasıyla, suyuyla Fıratlıyla; Erzincanı  Türkiye’nin en verimli,en yaşanılır, gençlerin ve yaşayanlarının en mutlu olduğu kent yapacağız.

Bu bizim size andımız olsun.

Yani size sözümüz olsun.

Ben Erzincan da Cumhuriyet Halk Partisinin adayıyım.

Ama Tüm Erzincanlıların belediye başkanı olacağım.

Hem Erzincanın yerel yönetimini alacağız ,

hem de erzincanı ,Geleceğin en güzel ,en yaşanılır kenti yapacağız.

Dünya artık çok farklı bir dünya.

Türkiye bu farkı fark etmeli ve gelişme sürecini yakalamalı.Ben bu gelişmeyi görüyorum ve Erzincanı bu gelişmeye ayak uydurur hale getirmek istiyorum.

Diğer siyasi Parti ve adaylardan farkımızın bu olacağını, sizlerle ve Erzincan Kamuoyuyla, paylaşıyorum.

Biz kente yeni bir hayat vereceğiz.

Yeni bir Can

Yeni bir heyecan

Yeni bir Erzincan

Saygılarımı sunuyorum

Erzincan il belediye başkan adayı İsmail Taş. İlk günkü programlarında, Erzincan belediye Başkanlığı belde başkanlarını Ticaret ve Sanayi odalarına ziyarette bulundu

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.