Birlikte Kazandık, Birlikte Yöneteceğiz

Birlikte Kazandık, Birlikte Yöneteceğiz

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’nde Beykozluların yüzde 45,87 oy oranıyla Başkan seçtiği CHP adayı Mimar Alaattin Köseler, görevi devraldı.

1999-2004 yılları arasında da Başkan olarak Beykoz’a hizmet eden Köseler, 20 yıl sonra yeniden başkanlık koltuğuna oturdu.

Yapılan itirazlar nedeniyle mazbatasını 4 Nisan akşamı alan Köseler, 9. dönem başkanı oldu.

Beykoz’da Alaattin Köseler’in yanı sıra CHP’den 18, AK Parti’den de 11 ve MHP’den 3 meclis üyesine ilçe seçim kurulu tarafından mazbataları teslim edildi.

Bu sabah Başkanlık Makamında yapılan törende, Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler’e hizmet mührünü takdim eden geçmiş dönem Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, seçimlerin güzel bir ortamda gerçekleştiğini söyleyerek görevinde başarılar diledi.

Aydın, “Tecrübeli ve deneyimli bir arkadaşımıza mührü teslim etmenin mutluluğunu yaşadığımı söylemek isterim” dedi.

Başkan Alaattin Köseler: “Beykoz Halkının Lehine Olan Hizmetler Devam Edecek”

Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler ise hizmetleri için Başkan Murat Aydın’a teşekkür etti.

Köseler, “Yapılan iyi hizmetlerin, Beykoz halkının lehine olan hizmetlerin devamı mutlaka yapılacaktır. Eksik görülen ve halk tarafından da istenen bazı talepler olduğu takdirde, hizmetleri Beykoz halkına sunmaya biz yönetim olarak devam etmek istiyoruz. Bu çok yeni bir başlangıç, yeni bir dönem, baharla beraber ufak dokunuşlar olacak. Beykozluya hizmet etme yarışında yeni bir dönem başlayacak. Burada bulunan herkese,  Cumhuriyet Halk Partisi’ne görev yükleyen herkese ve bize oy veren ve vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Sevgili Beykozlular; Birlikte kazandık, birlikte yöneteceğiz.” diye konuştu.

Beykoz CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan ise seçim sonuçlarının her kesimin desteğini alarak gerçekleştiğini, artık büyük bir aile olduklarını ifade ederek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.