BTP GENEL BAŞKANI BAŞ'TAN BARINAMAYAN GENÇLERE DESTEK

BTP GENEL BAŞKANI BAŞ'TAN BARINAMAYAN GENÇLERE DESTEK

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş, yüksek kiralar nedeniyle barınma sorunu yaşayan ve bu durumu protesto için parkta yatan üniversite öğrencilerine yapılan müdahaleyi eleştirdi.

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş, yüksek kiralar nedeniyle barınma sorunu yaşayan ve bu durumu protesto için parkta yatan üniversite öğrencilerine yapılan müdahaleyi eleştirdi. Baş, "Siz hiç genç olamamış efendiler, ülkemizin geleceğini sokaklarda bırakamayız. Bugün görmezden geldiğiniz gençlerimiz, yarın oy pusulasında sizleri görmezden gelecekler" dedi.

 

Yüksek kira ve yurt ücretleri nedeniyle barınma sorunu yaşayan üniversite öğrencileri parklarda yatarak tepki göstermeye başladı. Polisin, İstanbul Kadıköy’deki bir parkta yatan gençlere müdahale etmesiyle ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklama yapan Baş, "Siz hiç genç olamamış efendiler, ülkemizin geleceğini sokaklarda bırakamayız. Bugün görmezden geldiğiniz gençlerimiz, yarın oy pusulasında sizleri görmezden gelecekler" dedi.

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.