Büyükçekmece’de bayramlaşma geleneği bozulmadı

Büyükçekmece’de bayramlaşma geleneği bozulmadı

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramı´nda da ilçenin 24 mahallesini gezerek, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadı.

 

Büyükçekmece´nin mahallelerini sokak sokak gezen Başkan Akgün, vatandaşlarla tek tek bayramlaşırken, sık sık sevgi gösterileriyle de karşılaştı.

 

Meclis üyeleri ile birlikte 24 mahalleyi gezdi

 

Her bayramı Büyükçekmece halkıyla birlikte geçiren Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, belediye meclis üyeleri ve belediye başkan yardımcıları ile birlikte mahalleleri gezerek hem ilçe halkıyla bayramlaşıp hem de çocukları sevindirdi. Bayramların birlik ve beraberliğin pekiştirilmesinde önemli bir fırsat olduğuna vurgu yapan Başkan Akgün, bayramların bu anlamda manevi bir önem taşıdığını belirtti.

 

Çocuklara oyuncak ve bayram harçlığı

 

Esnafı da ziyaret eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, bayramlaşma sırasında vatandaşların sorun ve taleplerini de dinledi. Ziyaret ettiği her mahallede vatandaşlara çeşitli ikramlarda da bulunan Başkan Akgün ve belediye meclis üyelerine gösterilen ilgi de büyük oldu. Başkan Akgün, elini öpen ve bayramını kutlayan çocuklara da bayram harçlığı ve çeşitli oyuncaklar armağan etti.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.